طرح توسعه مخازن آسماری و بنگستان میدان شادگان بررسی شد

طرح توسعه مخازن آسماری و بنگستان میدان شادگان که قرار است قرارداد آن بر اساس مدل قراردادی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب منعقد شود، در جلسه اخیر کمیته مشاورین مدیریت مخازن بررسی شد.

شنبه 12 خرداد ماه 1397
توتال عرصه را به چینی ها می بازد

شرکت فرانسوی توتال با اشاره به فرصت 60 روزه برای دریافت معافیت از تحریم های واشنگتن اعلام کرد که این احتمال بسیار ضعیف است. در صورتی که شرکت توتال از ادامه فعالیت در ایران بازماند، شرکت چینی CNPC (سی‌ان‌پی‌سی)جایگزین آن خواهد شد.

شنبه 12 خرداد ماه 1397
پالایشگاه هندی خواستار خرید نفت بیشتری از ایران شد

پالایشگاه هندی «بهارات پترولیوم- BPCL» خواستار خرید یک میلیون بشکه نفت بیشتر از ایران برای ماه جاری میلادی (ژوئن) شده است.

شنبه 12 خرداد ماه 1397
شورای اقتصاد افزایش برداشت از ۲۹ میدان نفتی را تصویب کرد

شورای اقتصاد افزایش تولید نفت از ۲۹ میدان نفتی در حال بهره برداری و نیز نگهداشت، نوسازی و بهسازی تجهیزات در این میدان‌ها را تصویب کرد.

سه شنبه 8 خرداد ماه 1397
انجام ۲۰۹ عملیات نمودارگیری درون چاهی و سطحی، چاه پیمایی و تکمیل چاه

مدیر خدمات ویژه شرکت ملی حفاری ایران از انجام ۲۰۹ عملیات نمودارگیری درون چاهی و سطحی، چاه پیمایی و تکمیل چاه از سوی متخصصان این مدیریت در ۲ ماه نخست امسال بر روی چاه های نفت و گاز در مناطق خشکی و دریایی کشور خبر داد.

سه شنبه 8 خرداد ماه 1397
شرکت پایانه‎های نفتی در اجرای الزامات ایمنی پیشگام است

مدیرعامل شرکت پایانه‎های نفتی با بیان اینکه این شرکت پیشگام در اجرای الزامات حوزه ایمنی است، گفت: این مسأله در موارد مختلف از جمله حوادث در خشکی و روی آب ثابت شده است و نیروهای ما عملیات های بی سابقه ای را در حوزه ایمنی انجام داده اند.

سه شنبه 8 خرداد ماه 1397
اولین  قبلی  ...  311  312  313  314  315  316  317  318  319  320  ...  بعدی  آخرین