فعالیت در پارس جنوبی در ۳ ماه آینده شتاب بیشتری می‌گیرد

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: فعالیت جبهه‌های کاری مختلف در پروژه‌های پارس جنوبی در سه ماه آینده شتاب بیشتری می‌گیرد.

شنبه 6 مرداد ماه 1397
راهنمای الزام‌های ایمنی در عملیات هوازدایی و تزریق گاز ابلاغ شد

راهنمای الزامات ایمنی در عملیات هوازدایی و تزریق گاز در مراحل راه‌اندازی واحدهای عملیاتی و فرآیندهای تعمیراتی از سوی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به شرکت‌های فرعی و تابع ابلاغ شد.

شنبه 6 مرداد ماه 1397
پروژه ایمن‎سازی خطوط لوله در شرکت نفت و گاز گچساران اجرا شد

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: با تلاش همکاران عملیاتی اداره تعمیرات خطوط لوله این شرکت پروژه ایمن سازی خطوط لوله و تأسیسات اجرا شد.

شنبه 6 مرداد ماه 1397
صنایع دریایی بهترین فرصت برای اشتغال آفرینی در کشور محسوب می شود

مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) در نشست تخصصی صنایع دریایی گفت: اعتماد به توان داخلی بخصوص در حوزه صنایع راهبردی نظیر کشتی سازی هویت بخش صنایع داخلی است.

شنبه 6 مرداد ماه 1397
صادرات محصولات پارس جنوبی 22 درصد افزایش یافت

صادرات منطقه پارس جنوبی به عنوان قطب انرژی و گازی ایران، با وجود بازگشت تحریم های آمریکا روندی رو به افزایشی داشته به طوری که در چهارماه نخست امسال 22 درصد رشد کرده است که در صدر آن میعانات گازی قرار دارد.

شنبه 6 مرداد ماه 1397
فراخوان مقاله برای ویژه‌نامه فصلنامه علمی – پژوهشی مطالعات اقتصاد انرژی

معاونت پژوهش موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی از علاقه‌مندان برای انتشار مقاله درباره «رابطه مالی بین دولت و شرکت‌های ملی نفت، گاز، پالایش و پخش و پتروشیمی» در ویژه‌نامه فصلنامه‌ علمی - پژوهشی مطالعات اقتصاد انرژی دعوت کرد.

جمعه 5 مرداد ماه 1397
اولین  قبلی  ...  311  312  313  314  315  316  317  318  319  320  ...  بعدی  آخرین