تولید از طرح توسعه لایه نفتی پارس‎جنوبی با فناوری بالا صورت می‎گیرد

مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در ادامه سفر نوروزی خود به عسلویه به همراه مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس، در جریان بازدید از طرح توسعه لایه نفتی و گازی پارس جنوبی گفت: توسعه و تولید از لایه نفتی پارس جنوبی توسط شناور پالایشی FPSO، برای اولین بار در ایران و با همراهی فناوری بالا صورت می گیرد.

دوشنبه 6 فروردین ماه 1397
سه‌پایه مشعل سکوی 24Aپارس جنوبی نصب شد

مجری طرح توسعه فازهای ٢٢، ٢٣ و ٢٤ پارس جنوبی گفت: سه پایه مشعل عرشه ٢٤A پارس جنوبی با موفقیت در موقعیت مخزنی این سکوی گازی نصب شد.

دوشنبه 6 فروردین ماه 1397
ناکامی آمریکا و بازگشت شرکت های نفتی به ایران در سال 96

شکست کارشکنی های آمریکا در مقابل امضای قراردادهای جدید نفتی و امضای 2 قرارداد توسعه میدان های نفتی با شرکت های بین المللی، مذاکره با شرکت های معتبر و توجه به توسعه میادین مشترک نفت و گاز از دستاوردهای مهم صنعت نفت در سال 96 است.

دوشنبه 6 فروردین ماه 1397
سرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت، معدن و تجارت 2 برابر شد

سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی در بخش صنعت معدن و تجارت در سال 96 بیش از چهار میلیارد دلار بوده که نسبت به سال 95بیش از 2 برابر رشد را نشان می دهد.

پنجشنبه 2 فروردین ماه 1397
پیام تبریک مدیرعامل شرکت ایدرو اویل به مناسب عید

مهندس نصراله زارعی، مدیرعامل شرکت ایدرو اویل در پیامی فرارسیدن سال نو و نوروز باستانی را به کارکنان این شرکت و همه هم میهنان تبریک گفت.

سه شنبه 29 اسفند ماه 1396
کارنامه صنعت نفت در سال ۹۶

صنعت نفت ایران در سالی که گذشت روزهای پر فراز و نشیبی را تجربه کرد. از امضای قراردادهای توسعه میدان‌های نفتی و افزایش سطح تولید تا رایزنی‎های دیپلماتیک برای ارتقای جایگاه نفت ایران در مجامع بین المللی. از ​شکسته شدن رکورد انتقال گاز در کشور تا راه اندازی فاز‌های نخست و دوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس. از روزهای خوشی که در تاریخ صنعت نفت رقم خورد تا روزهای تلخی که شاهد حوادث آتش‌سوزی در پالایشگاه تهران، فوران و آتش‌سوزی چاه ۱۴۷ رگ سفید و غرق شدن نفتکش سانچی در آب‌های چین بودیم.

سه شنبه 29 اسفند ماه 1396
اولین  قبلی  ...  311  312  313  314  315  316  317  318  319  320  ...  بعدی  آخرین