آمادگی پتروایران برای توسعه ۵ میدان نفت و گاز

مدیر عامل شرکت بین‌المللی حفاری پترو ایران (دی سی آی) گفت: هم اکنون شرکت پترو ایران پیشنهاد توسعه میدان‌های سیری، منصوری، سوسنگرد، دانان و فاز دوم لایه نفتی پارس جنوبی را به کارفرمایان خود ارائه کرده است.

جمعه 21 اردیبهشت ماه 1397
بلوغ شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه بیست و سوم نفت ایران

قائم مقام وزیر نفت گفت: در دوره‌های نخست نمایشگاه بین‌المللی نفت ایران، تنها خارجی‌ها در این رویداد حضور داشتند تا محصولات خود را به ما بفروشند، اما هم‌اکنون شاهد بلوغ شرکت‌های ایرانی هستیم.

جمعه 21 اردیبهشت ماه 1397
توتال به همکاری در فاز 11 پارس جنوبی ادامه می دهد

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس یادآوری کرد: توتال فرانسه در بخش‌های طراحی و برگزاری مناقصات 90 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است و پس از خروج آمریکا از برجام، از این شرکت پیامی برای همکاری نکردن در توسعه فاز 11 پارس جنوبی دریافت نکردیم و به همکاری خود ادامه می دهد.

جمعه 21 اردیبهشت ماه 1397
شرکت های ایرانی و انگلیسی تفاهمنامه نفتی امضا کردند

تفاهمنامه همکاری شرکت های ایرانی و انگلیسی در زمینه پایانه های صادرات نفت بدون توجه به خروج آمریکا از توافق هسته ای برجام امضا شد.

جمعه 21 اردیبهشت ماه 1397
تشریح برنامه های وزارت نفت برای حمایت از کالاهای ساخت داخل

معاون وزیر نفت در امور مهندسی و پژوهشی با تشریح برنامه های وزارت نفت برای حمایت از ساخت داخل، گفت: وزیر نفت نیز چندی پیش دستوری را ابلاغ کرده است که بر اساس آن، فهرستی از کالاهای تولید داخل تهیه تا از واردات کالاهای مشابه خارجی جلوگیری شود.

جمعه 21 اردیبهشت ماه 1397
ایدرو اویل نسخه نهایی طرح جامع توسعه سوسنگرد را ارائه می‎دهد

مدیرعامل شرکت ایدرو اویل با بیان این که تاکنون نقطه نظرات ایدرو اویل و شرکت HOT ENG در خصوص مطالعات توسعه میدان سوسنگرد به شرکت اروندان منتقل شده است، گفت: تا دو هفته آینده نسخه نهایی ام‌دی‌پی این میدان را به کارفرما تحویل خواهیم داد.

پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه 1397
اولین  قبلی  ...  310  311  312  313  314  315  316  317  318  319  ...  بعدی  آخرین