تجلیل از همکاران جانباز دوران دفاع مقدس در سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران

همزمان با ایام اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت حضرت اباالفضل و روز جانباز، مراسم تقدیر از جانبازان، با حضور معاون منابع برنامه ریزی، مدیر حراست و جمعی از جانبازان ایدرو برگزار شد.

دوشنبه 3 اردیبهشت ماه 1397
خط انتقال گاز ایرانشهر - چابهار سبب توسعه اقتصادی مکران و چابهار می‌شود

مدیرعامل شرکت ملی گاز گفت: احداث خط انتقال گاز ایرانشهر به چابهار سبب توسعه اقتصادی استان سیستان و بلوچستان، تامین امنیت منطقه و افزایش منافع اقتصادی از محل صرفه‌جویی در مصرف سوخت مایع نیروگاه‌ها می‌شود.

دوشنبه 3 اردیبهشت ماه 1397
کاهش صادرات نفت کوتاه‌مدت بود؛ ۲,۵ میلیون بشکه روزانه صادر می‌کنیم

وزیر نفت، کاهش صادرات نفت را کوتاه مدت و مختص یک ماه دانست و گفت: ایران هم اکنون روزانه بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار بشکه نفت خام و میعانات گازی صادر می‌کند.

دوشنبه 3 اردیبهشت ماه 1397
نمابشگاه بیست و سوم، تجلی حمایت صنعت نفت از ساخت داخل

معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت نمایشگاه بیست سوم را نمودی از حمایت وزارت نفت از ساخت داخل، کالای ایرانی و ظرفیت های داخلی عنوان کرد.

دوشنبه 3 اردیبهشت ماه 1397
روسیه به فناوری جدیدی در استخراج نفت دست یافت

متخصصان روس از فناوری جدیدی در حوزه انرژی خبر می دهند که حجم استخراج نفت از میدان های نفتی را تا دوبرابر افزایش می دهد و باعث زنده شدن میدان هایی می شود که به دلیل حجم پایین استخراج تعطیل شده یا در آستانه تعطیلی قرار دارند.

یکشنبه 2 اردیبهشت ماه 1397
نتایج مطالعات شرکت ORG نروژ در خزر ارائه و بررسی شد

شرکت ORG نروژ، نتایج مطالعات خود در میدان سردار جنگل و سه بلوک اکتشافی ۲۴، ۲۶ و ۲۹ خزر را در حضور نمایندگان شرکت ملی نفت ایران ارائه داد.

یکشنبه 2 اردیبهشت ماه 1397
اولین  قبلی  ...  310  311  312  313  314  315  316  317  318  319  ...  بعدی  آخرین