گردهمایی شرکت‌های نفتی ایران و روسیه ۱۸ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود

شرکت‌های نفت و گاز ایران و روسیه ۱۸ اردیبهشت ماه با حضور امیرحسین زمانی‌نیا، معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیرنفت و لوان جاگاریان، سفیر روسیه در ایران گردهم می‌آیند.

سه شنبه 4 اردیبهشت ماه 1397
مذاکره با شرکت‎های داخلی و خارجی برای توسعه میدان آذر ادامه دارد

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: توسعه میدان آذر تا تولید روزانه ۱۰۰ هزار بشکه نفت ادامه می‎یابد و به این منظور، مذاکره با شرکت‎های داخلی و خارجی برای توسعه این میدان در فاز دوم و در قالب قراردادهای جدید نفتی ادامه دارد.

سه شنبه 4 اردیبهشت ماه 1397
ماموریت‌های کنونی شرکت ملی گاز تغییر کرده است

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران مدیریت تامین گاز کشور از رضایت مشتری، رقابتی شدن این صنعت و حضور فعال در تجارت جهانی گاز را مهمترین ماموریت و وظیفه کنونی این شرکت نام برد.

سه شنبه 4 اردیبهشت ماه 1397
زنگنه: پایانه جدید نفتی جاسک در ساحل دریای عمان ساخته می شود

وزیر نفت، منطقه مکران را دارای اهمیت راهبردی دانست و گفت: با توجه به موقعیت جاسک در این منطقه قرار است پایانه صادرات نفت جاسک در ساحل دریای عمان ساخته شود.

دوشنبه 3 اردیبهشت ماه 1397
ضرورت تعامل وزارت نفت و وزارت صنعت به منظور حمایت بیش تر از کالای ایرانی در مگا پروژه ها

سازمان گسترش و نوسازی صنایع کشور می‌تواند به عنوان متولی ساخت داخل در پروژه های شرکت ملی نفت ایران ، نقش پررنگی در این مهم ایفا کند.

دوشنبه 3 اردیبهشت ماه 1397
ضرورت فرهنگ سازی و حمایت از تولید و کالای ایران

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس ( ع) و گرامیداشت روز جانباز در جلسه ای با حضور مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، از همکاران جانباز و ایثارگر با اهدا لوح و هدیه تقدیر شد.

دوشنبه 3 اردیبهشت ماه 1397
اولین  قبلی  ...  309  310  311  312  313  314  315  316  317  318  ...  بعدی  آخرین