شورای پژوهش در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران فعال می‎شود

مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بر ضرورت تشکیل و فعالسازی شورای پژوهش در این شرکت تاکید کرد و گفت: بر اساس باوری که به مقوله پژوهش و تحقیق در سازمان وجود دارد، تشکیل این شورا و کارگروه‎های تخصصی آن اعم از فنی، منابع انسانی و HSE باید با جدیت پیگیری شود.

شنبه 13 مرداد ماه 1397
تعیین چشم‌انداز سبب موفقیت سازمان می‌شود

مدیرعامل شرکت ملی گاز، برنامه‌ریزی صحیح را از عوامل موفقیت هر سازمانی دانست و گفت: تعیین چشم‌انداز سبب رشد و توسعه سازمان و کسب موفقیت می‌شود.

شنبه 13 مرداد ماه 1397
تلاش 10 ساله صنعتگران ایرانی در پارس جنوبی امسال به ثمر می‎نشیند

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور توسعه و مهندسی با اشاره به اهمیت اجرای پروژه های عظیم پارس جنوبی در مقیاس جهانی گفت: بعد از حدود ده سال سرمایه گذاری طولانی مدت و زحمات ارزشمند صنعتگران ایرانی، امسال دستاوردهای این تلاش ده ساله به ثمر می نشیند.

شنبه 13 مرداد ماه 1397
ضرورت تلاش شبانه‌روزی برای افزایش برداشت روزانه ۱۰۰ میلیون مترمکعب گاز از پارس جنوبی

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور توسعه و مهندسی گفت: افزایش ظرفیت برداشت روزانه ۱۰۰ میلیون مترمکعب گاز از مخزن پارس جنوبی تا پایان امسال نیازمند کار و تلاش شبانه روزی است. ​

جمعه 12 مرداد ماه 1397
تولید روزانه نفت آزادگان جنوبی 70 هزار بشکه افزایش می‎یابد

سرپرست طرح توسعه میدان نفتی آزادگان جنوبی، تولید فعلی نفت از این میدان مشترک را یکصدهزار بشکه در روز اعلام کرد و گفت: در تلاش هستیم که با بهره برداری از چاه های حفاری شده تا پایان سال، روزانه 70 هزار بشکه به تولید این میدان بیافزایم.

پنجشنبه 11 مرداد ماه 1397
دستیابی به دانش فرمولاسیون افزایه‌های حفاری

سرپرست پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران گفت: پروژه دستیابی به فرمولاسیون افزایه‎های حفاری تنها ۲۰ درصد از مسیر خود را طی کرده و ۸۰ درصد آن به‎کارگیری چیزی است که امروز خلق شده است؛ ما «نداشته‌ای» را به «داشته» تبدیل کرده‌ایم.

چهارشنبه 10 مرداد ماه 1397
اولین  قبلی  ...  309  310  311  312  313  314  315  316  317  318  ...  بعدی  آخرین