افزایش تولید نفت و صرفه‎جویی ارزی؛ رهاورد نصب نخستین SRP ساخت داخل

نخستین پمپ میله‎ای مکشی موسوم به SRP در میدان نفتی آبتیمور نصب شد؛ تجهیزی که به گفته مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، صرفه‎جویی ۶۰۰ هزار یورویی و افزایش حداقل ۵۰۰ بشکه‎ای تولید نفت را در چاه آبتیمور ۵۰ به دنبال دارد.

پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1397
تولید تجمعی ۶۵۵ میلیون بشکه نفت در میدان کرنج طی ۱۰ سال آینده

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: با امضا و اجرای قرارداد توسعه‌ای میدان کرنج در قالب الگوی قراردادی این شرکت، در مجموع ۶۵۵ میلیون بشکه نفت طی ۱۰ سال آینده در این میدان تولید می‌شود.

پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1397
زنگنه: برای جایگزینی توتال با سی.ان.پی.سی چین آماده ایم

وزیر نفت گفت: طبق قرارداد، در صورتی که «توتال» فرانسه از فعالیت در توسعه فاز 11 پارس جنوبی کنار برود شرکت «سی.ان.پی.سی» چین جایگزین آن می شود.

پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1397
برگزاری مراسم معارفه معاون مشاوره و تحقیق سازمان مدیریت صنعتی

مراسم معارفه معاون مشاوره و تحقیق سازمان مدیریت صنعتی با حضور دکتر ابوالفضل کیانی بختیاری، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و معاونان و مدیران سازمان برگزار شد.

پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1397
محدودیتی در تامین ارز مورد نیاز کشور وجود ندارد

معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزیر صنعت، معدن و تجارت، با اشاره به این که آنچه در مساله برجام پیش آمد یک فرصت ملی است، گفت: هیچ مشکل و محدودیتی در تامین ارز مورد نیاز بخش های مختلف از جمله حوزه صنعت وجود ندارد و باید از فرصت به وجود آمده برای تقویت توسعه یافتگی اقتصادی کشور استفاده کرد.

سه شنبه 25 اردیبهشت ماه 1397
ترامپ دستور کاهش خرید نفت از ایران را صادر کرد

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه در نامه ای به سه وزیر خود دستور داد تلاش ها برای کاهش خرید نفت و فراورده های نفتی از ایران را آغاز کنند.

سه شنبه 25 اردیبهشت ماه 1397
اولین  قبلی  ...  307  308  309  310  311  312  313  314  315  316  ...  بعدی  آخرین