ضرورت همپوشانی عملیات اجرایی در بخش خشکی و فراساحل سکوهای درحال ساخت پارس جنوبی

در بازدید دوره ای مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از یارد شرکت صنعتی دریایی و در جلسه ای باحضورمجریان و روسای بخش فراساحل فازهای ١٣، ١٤ و ٢٢ تا ٢٤ پارس جنوبی بر ضرورت همپوشانی و عملیات همزمان فعالیت های مربوط به نصب، راه اندازی و حفاری با هدف تسریع در بهره برداری از سکوهای درحال ساخت این طرح ها تاکید شد.

جمعه 14 اردیبهشت ماه 1397
«سوکار» و «بی پی» قرارداد اکتشاف میدان انرژی در خزر امضا کردند

در جریان سفر الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان به انگلیس روز پنجشنبه قرارداد اکتشاف یک میدان انرژی در دریای خزر بین شرکت دولتی نفت جمهوری آذربایجان ( سوکار ) و شرکت بریتیش پترولیوم به امضا رسید .

جمعه 7 اردیبهشت ماه 1397
خرید حداکثری کالاهای ایرانی در قراردادهای جدید نفتی رعایت می شود

قائم مقام وزیر نفت با تشریح برنامه های حمایتی برای حمایت از کالاها و سازندگان ایرانی، گفت: در قراردادهای جدید نفتی، قید شده است در خرید کالا و انجام خدمات باید از بیشترین توان داخل استفاده کنند.

جمعه 7 اردیبهشت ماه 1397
پژوهشگاه نفت روش‎های ازدیاد برداشت در میدان اهواز را بررسی می‎کند

پژوهشگاه صنعت نفت در مسیر اجرای قرارداد پژوهشی امضا شده با شرکت ملی نفت ایران با موضوع توسعه فناورانه در میدان اهواز، انتخاب بهترین روش ازدیاد برداشت را برای پیاده‎سازی در این میدان در دست اقدام دارد.

پنجشنبه 6 اردیبهشت ماه 1397
ظرفیت تولید مجتمع‌های الفینی ۲۰ درصد افزایش می‌یابد

پس از راه‌اندازی واحد اتان فازهای ۲۰ و ۲۱ پارس جنوبی پیش‌بینی می‌شود تا نیمه دوم امسال مازاد تولید اتان نیز داشته باشیم و مجتمع‌های الفینی می‌توانند ۲۰ درصد افزایش ظرفیت تولید بدهند.

پنجشنبه 6 اردیبهشت ماه 1397
توانمندی‎های پژوهشگاه صنعت نفت در بیست و سومین نمایشگاه بین‎المللی نفت عرضه می‎شود

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت با اشاره به حضور این مرکز در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی، تاکید کرد: نمایشگاه بین المللی نفت، فرصت مغتنمی را برای پژوهشگاه صنعت نفت فراهم می‌کند تا این مجموعه بیش از پیش توانمندی و پژوهش‌هایی که منجر به توسعه تکنولوژی شده است را عرضه و نام پژوهشگاه را در عرصه بین المللی مطرح کند.

پنجشنبه 6 اردیبهشت ماه 1397
اولین  قبلی  ...  307  308  309  310  311  312  313  314  315  316  ...  بعدی  آخرین