اتحادیه اروپا تحریم‌های آمریکا را رعایت نمی‌کند

وزیر امورخارجه گفت: وقتی آمریکا در سال ۹۱ تحریم‌های نفتی را تحمیل کرد اتحادیه اروپا نیز تحریم‌های نفتی گسترده‌ای بر ایران تحمیل کرد، اما هم اکنون این اتحادیه تحریم‌های آمریکا را رعایت نخواهد کرد.

پنجشنبه 18 مرداد ماه 1397
توافق مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و هیات اعزامی از مرکز تجارت بین الملل ICT به جمهوری اسلامی ایران

هیات مرکز تجارت بین الملل در بازدید از سازمان مدیریت صنعتی پیشنهاد همکاری در زمینه استفاده از بانک های اطلاعاتی این مرکز، طراحی راهبرد توسعه صادرات ایران و آموزش درباره ظرفیت سازی بنگاه های دانش بنیان و بازاریابی را ارایه کرد.

پنجشنبه 18 مرداد ماه 1397
رئیس هیات عامل ایدرو در پیامی روز خبرنگار را به تلاشگران عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت

برخود لازم می دانم از همه خبرنگاران و روزنامه نگارانی که متصف به اخلاق مداری حرفه ای ، دارای دانش تخصصی این حوزه و نگاه ملی به امور هستند، به پاس کوشش هایی که در مسیر تعالی کشور به خرج می دهند ، سپاسگزاری کنم.

پنجشنبه 18 مرداد ماه 1397
زنگنه: باور دارم تلاش خبرنگاران سبب‌ساز تقویت روحیه امیدواری در جامعه می‌شود

وزیر نفت در پیامی ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: باور دارم تلاش خبرنگاران برای آگاهی عمومی و روشن شدن مسیر توسعه کشور، سبب‌ساز تقویت روحیه امیدواری در جامعه و احیای اعتماد اجتماعی به عنوان پیش‌نیازهای پیشرفت و توسعه می‌شود.

چهارشنبه 17 مرداد ماه 1397
راه های همکاری دوجانبه در حوزه مشاوره و بازاریابی بین المللی

مدیران ایدرو در جلسه ای با مدیران مرکز تجارت بین الملل در خصوص نحوه همکاری مشترک در حوزه های آموزشی و مشاوره به شرکت های صنعتی برای بهینه سازی راهکار های توسعه صادرات، تبادل نظر کردند.

چهارشنبه 17 مرداد ماه 1397
انجام 44 عملیات جابه‎جایی دستگاه‎های حفاری خشکی در چهار ماه نخست امسال

رئیس اداره کل ترابری شرکت ملی حفاری ایران از انجام 44 عملیات جابجایی دستگاه های حفاری خشکی در چهار ماه نخست سال جاری در محورهای کشور خبر داد.

چهارشنبه 17 مرداد ماه 1397
اولین  قبلی  ...  307  308  309  310  311  312  313  314  315  316  ...  بعدی  آخرین