غرب کارون نقش قابل‎توجهی در درآمدزایی برای کشور دارد

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به نقش قابل‎توجه درآمدهای حاصل از فروش نفت خام منطقه غرب کارون در سال‎های اخیر، گفت: شرکت مهندسی و توسعه نفت به عنوان متولی توسعه میادین این منطقه عملیاتی، عملکرد قابل دفاعی داشته است.

یکشنبه 20 خرداد ماه 1397
دهقانی: شرکت متن از شفافیت، نظارت و پاسخگویی استقبال می‎کند

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت با اشاره به تنوع و تعدد طرح‎ها و پروژه‎های در دست اقدام این شرکت، تاکید کرد: رسیدن به اهداف به ویژه در شرایط خاص کنونی حاکم بر کشور، نیازمند تلاش مضاعف، هدف‌گذاری‎های دقیق‎تر، کنترل بهینه منابع و حرکت به سمت شفافیت بیشتر است.

شنبه 19 خرداد ماه 1397
مصوبه شورای اقتصاد درباره افزایش تولید از ۲۹ میدان نفتی تشریح شد

وزیر نفت، مصوبه شورای اقتصاد را درباره افزایش تولید از ۲۹ میدان نفتی تشریح کرد و گفت: با اجرای این طرح، ظرف سه سال، ۴۶۰ میلیون بشکه به تولید ۲۹ میدان نفتی اضافه می‌شود.

شنبه 19 خرداد ماه 1397
ایران می‌تواند منبع مطمئنی برای تامین انرژی پاکستان باشد

رئیس جمهوری به همکاری‌های تهران - اسلام آباد در حوزه انرژی اشاره کرد و گفت: ایران می‌تواند منبع مطمئنی برای تامین انرژی پاکستان باشد.

شنبه 19 خرداد ماه 1397
مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‎خیز منصوب شد

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، عبدالحمید امامی را به عنوان مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفتخیز منصوب و در حکم جداگانه‎ای، از تلاش‎های محسن امیریان در مدت زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

شنبه 19 خرداد ماه 1397
پرگس می‌تواند جای شرکت‌هایی که از صنعت نفت ایران خارج شدند را پر کند

مدیر کنسرسیوم بین المللی پرگس اعلام کرد: این کنسرسیوم برای پر کردن جای خالی شرکت هایی که به علت تشدید تحریم ها، ناگزیر به خروج از صنعت نفت ایران شده اند، آمادگی دارد.

شنبه 19 خرداد ماه 1397
اولین  قبلی  ...  307  308  309  310  311  312  313  314  315  316  ...  بعدی  آخرین