بهم رسانی ۱۷ هزار میلیاردی شرکت های دانش بنیان با صنایع نیازمند

معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت : این سازمان در راستای وظایف توسعه ای و تسهیل گرانه خود تاکنون زمینه بیش از ۱۳۰ قرارداد بهم رسانی بین شرکت های دانش بنیان و فناور با واحد های دارای نیاز در بخش تولید و صنعت را به ارزش بالغ بر ۱۷ هزار میلیارد ریال فراهم آورده است .

شنبه 22 آذر ماه 1399
ارتقای کیفیت موتور خودروها با مصرف سوخت کمتر

با وجود تنگنا‌های تحریم و شرایط کرونا، شاهد ارتقای کیفیت موتور خودرو‌ها و حرکت به سمت مصرف سوخت کمتر با استاندارد ایمنی بالا هستیم.

جمعه 21 آذر ماه 1399
عزم جدی وزارت صمت در تداوم راه دشوار مبارزه با فساد و رانت خواری

وزیر صنعت، معدن و تجارت در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اصفهان بر عزم و اراده استوار این وزارتخانه در راه سخت و دشوار مبارزه با فساد، رانت خواری و حذف امضاهای طلایی بار دیگر تاکید کرد.

جمعه 21 آذر ماه 1399
طرح مطالعاتی میدان نفتی نوروز به دانشگاه خلیج فارس واگذار شد

رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: وزارت نفت هفته گذشته طرح مطالعه میدان‌های نفتی را را با مشارکت ۱۳ دانشگاه بزرگ کشور به صورت عملیاتی آغاز کرده و طرح مطالعاتی میدان نفتی نوروز که در خلیج فارس مستقر است به دانشگاه خلیج فارس بوشهر محول شده است.

جمعه 21 آذر ماه 1399
تولید و فروش نفت ایران سال آینده متفاوت خواهد بود

رئیس‌جمهوری گفت: دنیا این پیام را به‌خوبی دریافت کند که شرایط تولید و فروش نفت جمهوری اسلامی ایران سال آینده با دو سال پیش به‌طور کامل متفاوت خواهد بود، هرچند ممکن است کاسبان تحریم و یأس‌آفرینان خیلی از این علامت خوشحال نشوند.

چهارشنبه 19 آذر ماه 1399
ایران آماده افزایش سریع تولید نفت برای صادرات است

رئیس‌جمهوری گفت: با وجود داشتن ابزارهای عملیاتی و تجربه‌های ارزنده، آمادگی برای افزایش سریع تولید نفت بیشتر به‌منظور رسیدن به ظرفیت کامل برای صادرات را داریم.

یکشنبه 16 آذر ماه 1399
اولین  قبلی  ...  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  ...  بعدی  آخرین