تاکید بر گسترش تعاملات بین المللی در حوزه های صنعتی

معاون برنامه ریزی و توسعه ایدرو گفت: در جلسه روز سه شنبه شورای معاونین سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران موضوع گسترش تعاملات بین المللی در حوزه های صنعتی و ماموریت های سازمان در انجام آنها مطابق منافع ملی و هماهنگی با مراجع ذی صلاح مورد تاکید قرار گرفت.

چهارشنبه 24 مرداد ماه 1397
برگزاری دوره های جانشین پروری و پرورش مدیر در حوزه های صنعت با تاکید بر جوانگرایی

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی گفت : بر اساس مسئولیت اجتماعی سازمان مدیریت صنعتی که در حوزه منابع انسانی تعریف شده ، دوره پرورش مدیران حوزه صنعت راه‌اندازی می‌شود و این دوره برای اولین بار است که به شیوه کاملا علمی، اجرایی، کاربردی و تلفیقی مدنظر قرار می گیرد.

چهارشنبه 24 مرداد ماه 1397
ایران بر اساس عرف بازار به مشتریان نفتی تخفیف می دهد

یک منبع آگاه در وزارت نفت با تایید تخفیف ایران در فروش نفت به مشتریان آسیایی، گفت: این اقدام براساس عرف بازار و مطابق با تخفیف ارایه شده توسط سایر صادرکنندگان است .

دوشنبه 22 مرداد ماه 1397
قیمت نفت در بازارهای جهانی اندکی کاهش یافت

قیمت های نفت صبح امروز(دوشنبه) با بدتر شدن دورنمای تقاضا به ویژه در بازار آسیا در نتیجه افزایش تنش های تجاری در جهان کاهش یافت.

دوشنبه 22 مرداد ماه 1397
پکن بدون توجه به تحریم های آمریکا از تهران نفت می خرد

مدیر بخش بین الملل فدراسیون صنعت نفت و فرآورده های شیمیایی چین (cpcif)، پکن را بزرگترین شریک تجاری ایران دانست و تاکید کرد چین از دیرباز از ایران نفت وارد کرده است و اکنون هم در واردات این محصول از تهران به تحریم های یک جانبه آمریکا توجهی ندارد.

دوشنبه 22 مرداد ماه 1397
تدوین سند راهبردی انقلاب صنعتی چهارم

در جلسه مشترک با معاونت پژوهش و فناوری وزارت صنعت و رئیس هیئت عامل ایدرو موضوع تدوین سند راهبردی انقلاب صنعتی چهارم بررسی شد .

دوشنبه 22 مرداد ماه 1397
اولین  قبلی  ...  304  305  306  307  308  309  310  311  312  313  ...  بعدی  آخرین