خروج آمریکا از برجام باعث افزایش بی سابقه قیمت نفت می شود

'ایگور سچین'، مدیر اجرایی شرکت نفتی 'روس نفت' گفت، تصمیم یکجانبه 'دونالد ترامپ' از توافقنامه هسته ای ایران ممکن است به 5 درصد تولید جهانی نفت لطمه بزند و قیمت آن را به طور بی سابقه ای افزایش دهد.

شنبه 5 خرداد ماه 1397
نخستین سکوی فازهای ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی نصب شد

پس از پایان موفقی‌ آمیز مراحل ساخت و انتقال نخستین سکوی دریایی طرح توسعه فازهای ۲۲، ۲۳ و ۲۴ پارس‌جنوبی، این سازه ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه شامگاه جمعه (چهارم خردادماه) با ثبت رکورد کمتر از ۲ ساعت از زمان بلند کردن سکو، در موقعیت استقرار پایه‌های سکوی فاز ۲۲ این طرح در خلیج‌فارس نصب شد.

شنبه 5 خرداد ماه 1397
نفت سبک ایران رکورد شکست

نفت سبک ایران در هفته منتهی به ۱۸ مه با افزایش ۲ دلار و ۸۱ سنت، بیشترین افزایش قیمت را در میان شاخص‌های نفت خام‌ به خود اختصاص داد و بیش از ۷۶ دلار برای هر بشکه معامله شد.

شنبه 5 خرداد ماه 1397
ایران و روسیه دو سند همکاری زمین شناسی امضا کردند

سازمان زمین شناسی ایران و شرکت سهامی زمین شناسی روسیه در سن پترزبورگ دو سند همکاری امضا کردند.

جمعه 4 خرداد ماه 1397
افغانستان حفر چاه های نفتش را به شرکتهای ازبکستان می سپارد

سرپرست وزارت «معادن و پترولیم» افغانستان اعلام کرد که در جریان سفرش به کشور ازبکستان با شرکت «ازبک نفت و گاز» قرار دادی را برای حفر چاه های نفت در افغانستان به امضا رسانده است.

پنجشنبه 3 خرداد ماه 1397
پروژه بهره‎برداری از آزادگان شمالی به اُیکو تحویل شد

مدیرعامل شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت (OICO) گفت: پس از استقرار کامل گروه‎های اجرایی و تجهیزات کارگاهی، پروژه بهره‎برداری از میدان آزادگان شمالی به شرکت اُیکو تحویل شده است.

پنجشنبه 3 خرداد ماه 1397
اولین  قبلی  ...  304  305  306  307  308  309  310  311  312  313  ...  بعدی  آخرین