نخستین سکوی دریایی فاز ۱۴ پارس جنوبی تا پایان اردیبهشت راه‌اندازی می‌شود

مجری طرح توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی از تکمیل بخش دریایی این فاز تا پایان امسال خبر داد و گفت: نخستین سکوی دریایی فاز ۱۴ پارس جنوبی تا پایان اردیبهشت ماه راه‌اندازی می‌شود.

یکشنبه 2 اردیبهشت ماه 1397
مطالعه اویک به کمیته مشاورین مخازن شرکت ملی نفت ایران ارائه نشد

رئیس کمیته مشاورین مخازن شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد: مطالعاتی که از میدان‌های سپهر و جفیر به این کمیته ارائه شد، مشتمل بر نتایج مطالعات شرکت‎های گسترش انرژی پاسارگاد و سرمایه‎گذاری غدیر بود و این کمیته، پیشنهادی مبنی بر نتایج مطالعات شرکت اویک روی این میدان‌ها دریافت نکرد.

یکشنبه 2 اردیبهشت ماه 1397
برنامه‎های پیش روی مدیریت خدمات سیمان و انگیزش چاه ملی حفاری تشریح شد

مدیر خدمات سیمان و انگیزش چاه شرکت ملی حفاری ایران گفت: حضور فعال در مناقصات و بازارهای بین المللی، مشارکت فعال در پروژه ها، توسعه ناوگان موجود و به روزرسانی تجهیزات با سرمایه گذاری افزون بر ۱۵ میلیون یورو از مهمترین اهداف و برنامه های این شرکت در سال جاری است.

یکشنبه 2 اردیبهشت ماه 1397
شرکت‎ها موظف به ممیزی مستمر تاسیسات هستند

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران طی نامه ای به معاونین خود و مدیران عامل شرکت های فرعی بر اجرای کامل الزامات ایمنی در هنگام فعالیت‎های تعمیراتی و تعویض شیفت تأکید کرد.

یکشنبه 2 اردیبهشت ماه 1397
چاه‎های شماره ۱ و ۲ میدان نفتی سهراب پاکسازی شد

چاه های شماره ۱ و ۲ میدان نفتی سهراب از سوی شرکت نفت و گاز اروندان در جهت حفاظت از محیط زیست و تالاب هورالعظیم پاکسازی و ایمن سازی شد.

شنبه 1 اردیبهشت ماه 1397
اجرای ۵۴ پروژه با اشتغالزایی ۳۰ هزار نفر در ۴ سال آینده توسط ایدرو

رییس هیات عامل ایدرو گفت: ایدرو در ۴ سال آینده ۵۴ پروژه با سرمایه گذاری ۵۰۰ هزار میلیارد ریال و اشتعالزایی ۳۰ هزار نفر را در برنامه کاری خود دارد.

جمعه 31 فروردین ماه 1397
اولین  قبلی  ...  303  304  305  306  307  308  309  310  311  312  ...  بعدی  آخرین