گسترش همکاری ایران و ازبکستان در حوزه های انرژی و صنایع نوین

در دیدار معاون وزیر و رئیس هیئت عامل ایدرو با وزیر تجارت خارجی ازبکستان و نیز نماینده ویژه رئیس جمهور ازبکستان و هیئت همراه برگسترش همکاری های دو کشور در حوزه های صنایع نوین ، صنایع غذایی ، دارویی و انرژی تاکید شد .

چهارشنبه 6 تیر ماه 1397
بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن با محوریت حمایت از کالای ایرانی

دبیر ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن با اشاره به شعار امسال، از برگزاری روز ملی صنعت و معدن با رویکرد و محوریت حمایت از کالای ایرانی خبر داد.

چهارشنبه 6 تیر ماه 1397
پاسخ وزیر نفت به ابهامات مصوبه اجلاس اخیر اوپک

وزیر نفت در خصوص جلسه اخیر اوپک گفت: آنچه در این جلسه درباره آن تصمیم گیری شد حفظ سقف تولید بر اساس قطعنامه اکتبر ۲۰۱۶ اعضا است و هر گفته دیگری در این زمینه شبهه‌آفرینی است.

دوشنبه 4 تیر ماه 1397
نظام‌نامه استانداردهای ملی مدیریت یکپارچگی دارایی‌های فیزیکی صنعت نفت تدوین می‌شود

معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت اعلام کرد: نظام‌نامه استانداردهای ملی مدیریت یکپارچگی دارایی‌های فیزیکی صنعت نفت و گاز در بخش ساحل و فراساحل تدوین می‌شود.

دوشنبه 4 تیر ماه 1397
کاردر: شرکت‌های خصوصی در مدیریت یکپارچگی دارایی فیزیکی تقویت شوند

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران بر استراتژی این شرکت مبنی بر واگذاری تدریجی عملیات بهره‌برداری به بخش خصوصی تاکید کرد و گفت: شرکت‌های خصوصی باید توان خود را در حوزه مدیریت یکپارچگی دارایی‌های فیزیکی تقویت کنند.

دوشنبه 4 تیر ماه 1397
حفر و تکمیل ۴۳ حلقه چاه‎های نفت و گاز در سه ماه نخست امسال

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از حفر و تکمیل ۴۳ حلقه چاه های نفت و گاز در سه ماه نخست امسال در مناطق خشکی و دریایی کشور خبر داد.

دوشنبه 4 تیر ماه 1397
اولین  قبلی  ...  300  301  302  303  304  305  306  307  308  309  ...  بعدی  آخرین