خرید حداکثری کالاهای ایرانی در قراردادهای جدید نفتی رعایت می شود

قائم مقام وزیر نفت با تشریح برنامه های حمایتی برای حمایت از کالاها و سازندگان ایرانی، گفت: در قراردادهای جدید نفتی، قید شده است در خرید کالا و انجام خدمات باید از بیشترین توان داخل استفاده کنند.

جمعه 7 اردیبهشت ماه 1397
پژوهشگاه نفت روش‎های ازدیاد برداشت در میدان اهواز را بررسی می‎کند

پژوهشگاه صنعت نفت در مسیر اجرای قرارداد پژوهشی امضا شده با شرکت ملی نفت ایران با موضوع توسعه فناورانه در میدان اهواز، انتخاب بهترین روش ازدیاد برداشت را برای پیاده‎سازی در این میدان در دست اقدام دارد.

پنجشنبه 6 اردیبهشت ماه 1397
ظرفیت تولید مجتمع‌های الفینی ۲۰ درصد افزایش می‌یابد

پس از راه‌اندازی واحد اتان فازهای ۲۰ و ۲۱ پارس جنوبی پیش‌بینی می‌شود تا نیمه دوم امسال مازاد تولید اتان نیز داشته باشیم و مجتمع‌های الفینی می‌توانند ۲۰ درصد افزایش ظرفیت تولید بدهند.

پنجشنبه 6 اردیبهشت ماه 1397
توانمندی‎های پژوهشگاه صنعت نفت در بیست و سومین نمایشگاه بین‎المللی نفت عرضه می‎شود

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت با اشاره به حضور این مرکز در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی، تاکید کرد: نمایشگاه بین المللی نفت، فرصت مغتنمی را برای پژوهشگاه صنعت نفت فراهم می‌کند تا این مجموعه بیش از پیش توانمندی و پژوهش‌هایی که منجر به توسعه تکنولوژی شده است را عرضه و نام پژوهشگاه را در عرصه بین المللی مطرح کند.

پنجشنبه 6 اردیبهشت ماه 1397
تهران و اسلام آباد بر حل مشکل انتقال گاز توافق کردند

روزنامه نیوز پاکستان اعلام کرد: تهران و اسلام آباد بر جست و جوی راه حل مناسب، برای تکمیل پروژه خط لوله گاز ایران - پاکستان موسوم به «آی - پی» توافق کردند.

چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه 1397
انجام بیش از ۲۳۰۰ عملیات تخصصی خدمات فنی در شرکت ملی حفاری

مدیر خدمات فنی حفاری شرکت ملی حفاری ایران گفت: بیش از 2300 عملیات تخصصی خدمات فنی حفاری توسط متخصصان این مدیریت در سال 96 در میدان های نفتی و گازی خشکی و دریایی کشور انجام شده است.

چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه 1397
اولین  قبلی  ...  300  301  302  303  304  305  306  307  308  309  ...  بعدی  آخرین