تولید بنزین یورو ۴ و ۵ کشور طی ۵ سال ۱۳ برابر شده است

رئیس جمهوری اعلام کرد که کل تولید بنزین کشور در پنج سال گذشته ۴۵ درصد افزایش یافته و در همین بازه زمانی تولید بنزین با کیفیت‌های یورو ۴ و ۵، ۱۳ برابر شده است.

پنجشنبه 7 تیر ماه 1397
خودکفایی بنزین باید در خودروسازی‌ها پیگیری شود

وزیر نفت با اشاره به لزوم کاهش مصرف بنزین در کشور گفت: با افتتاح فاز دوم پالایشگاه روزانه ۲۴ میلیون لیتر بنزین در این پالایشگاه تولید می‌شود اما نمی‌توانیم سالی یک فاز برای افزایش مصرف بنزین در کشور در مدار قرار دهیم و باید پس از این خودکفایی بنزین، این خودکفایی در کارخانه‌های خودروسازی پیگیری شود.

پنجشنبه 7 تیر ماه 1397
پالایشگاه ستاره خلیج فارس گامی ملی در خودکفایی صنعت نفت

پالایشگاه ستاره خلیج فارس بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی با ظرفیت تولید بیش از 36 میلیون لیتر بنزین در روز که فاز دوم آن فردا پنجشنبه با حضور رییس جمهوری در بندرعباس افتتاح خواهد شد، گامی بزرگ در راستای خودکفایی صنعت نفت و جلوگیری از خام فروشی است.

پنجشنبه 7 تیر ماه 1397
ژاپن: در حال بررسی تحریم های آمریکا علیه ایران هستیم

تهران - ایرنا - دبیر اول کابینه ژاپن گفت که کشورش در حال بررسی تحریم های آمریکا علیه ایران بوده و در این باره با واشنگتن و تهران در حال گفت و گو است.

چهارشنبه 6 تیر ماه 1397
شرکت ملی حفاری، گزینه مناسب برای اجرای پایلوت مدیریت دارایی فیزیکی

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: این شرکت می‎تواند گزینه خوبی برای اجرای پایلوت طرح‎های مربوط به مدیریت دارایی‎های فیزیکی باشد.

چهارشنبه 6 تیر ماه 1397
یکپارچگی، رکن مهم مدیریت دارایی‎های فیزیکی صنعت نفت است

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، بر اهمیت مولفه «یکپارچگی» در مدیریت یکپارچگی دارایی‎های فیزیکی صنعت نفت و گاز تاکید کرد و گفت: توجه کافی به این مولفه، سازمان‎ها را در خلق ارزش و مدیریت بهینه ریسک یاری می‎دهد.

چهارشنبه 6 تیر ماه 1397
اولین  قبلی  ...  299  300  301  302  303  304  305  306  307  308  ...  بعدی  آخرین