ضررهای تأخیر در توسعه میدان‌های مشترک غرب کارون

بر اساس اهداف سند چشم‌انداز ۱۴۰۴ و سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، یکی از محورهای اصلی فعالیت وزارت نفت (و به تبع آن شرکت ملی نفت ایران) افزایش ذخایر راهبردی، حفظ و توسعه ظرفیت تولید نفت خام است.

یکشنبه 11 شهریور ماه 1397
تشریح عملکرد شرکت نفت و گاز کارون در یک سال گذشته

مدیر عامل شرکت بهره‎برداری نفت و گاز کارون عملکرد این شرکت در حوزه‎های تولید، ساخت داخل، حمایت از کالای ایرانی و عمل به مسئولیت‎های اجتماعی طی یکسال گذشته را تشریح کرد.

یکشنبه 11 شهریور ماه 1397
حمایت و همکاری اتریش برای پیشبرد توسعه روابط صنعتی و اقتصادی دو کشور

سفیر اتریش به همراه رایزن بازرگانی این کشور در دیدار با معاون وزیر و رییس هیئت عامل ایدرو بر ادامه حمایت و همکاری وین برای پیشبرد هر چه بیشتر پروژه ها و توسعه روابط صنعتی و اقتصادی دو کشور تاکید کرد .

یکشنبه 11 شهریور ماه 1397
پژوهشگاه صنعت نفت و صندوق حمایت از پژوهشگران تفاهم‎نامه امضا کردند

پژوهشگاه صنعت نفت و صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران با هدف افزایش توان علمی و فناوری پژوهشگران و توسعه همکاری‎های دوجانبه، تفاهم‎نامه امضا کردند.

شنبه 10 شهریور ماه 1397
برنامه‎های توسعه فناوری وزارت نفت در حوزه ساخت داخل

به‌منظور حمایت از سازندگان داخلی و اطمینان از توسعه فناوری بومی، وزارت نفت سلسله اقدام‌های منسجمی را با محوریت اداره کل نظام تامین و تجاری سازی فناوری اجرا کرده است.

جمعه 9 شهریور ماه 1397
الزامات، فرصت‎ها و برنامه‎های اچ‌اس‌یی شرکت ملی نفت تشریح شد

شرکت ملی نفت ایران با در اختیار داشتن ذخایر عظیم هیدروکربوری، از جمله بزرگ‎ترین تولیدکنندگان نفت و گاز در دنیاست که مسئولیت اکتشاف، حفاری، تولید و ذخیره‎سازی نفت و گاز در تاسیسات خشکی و دریا را به عهده دارد. این طیف وسیع از فعالیت، افزون بر ایجاد منافع اقتصادی و رفاه اجتماعی، مخاطره‌هایی از قبیل حوادث، افزایش ظرفیت انتشار مواد آلاینده و تخریب محیط زیست را به همراه خواهد داشت.

جمعه 9 شهریور ماه 1397
اولین  قبلی  ...  298  299  300  301  302  303  304  305  306  307  ...  بعدی  آخرین