مسکو و ریاض در پی افزایش یک میلیون بشکه ای تولید نفت

خبرگزاری رویترز به نقل از منابع ناشناس اعلام کرد، پس از آنکه «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا از بالا بودن مصنوعی قیمت های نفت اعلام نارضایتی کرد، روسیه و عربستان در حال تصمیم گیری برای افزایش تولید نفت اوپک و غیراوپک به میزان یک میلیون بشکه در روز هستند.

یکشنبه 6 خرداد ماه 1397
ژاپنی ها ماه های آینده درباره خرید نفت ایران تصمیم می گیرند

«تاکاشی تسوکیوکا» رئیس جدید اتحادیه نفت ژاپن اعلام کرد، پالایشگاه های این کشور احتمالا تا چند ماه دیگر در مورد سیاست های خرید نفت خام ایران در پاسخ به تحریم های آمریکا تصمیم گیری خواهند کرد.

شنبه 5 خرداد ماه 1397
پوتین: از نفت 60 دلاری هم رضایت کامل داریم

با وجود گمانه زنی ها مبنی بر عدم خروج مسکو از توافق نفتی با اوپک، «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه شامگاه جمعه با تایید تلویحی اخبار منتشر شده درخصوص احتمال افزایش تولید نفت این کشور گفت: از قیمت 60 دلار به ازای هر بشکه، رضایت کامل داریم.

شنبه 5 خرداد ماه 1397
عربستان تحت فشار ترامپ ترمز افزایش قیمت نفت را کشید

در حالی که قیمت جهانی نفت در دو هفته اخیر تحت تاثیر تصمیم آمریکا برای خروج از برجام و نگرانی از کاهش بیشتر عرضه طلای سیاه روند صعودی یافته بود، توافق عربستان با روسیه برای افزایش تولید، مانع رشد بیشتر قیمت ها شد.

شنبه 5 خرداد ماه 1397
خروج آمریکا از برجام باعث افزایش بی سابقه قیمت نفت می شود

'ایگور سچین'، مدیر اجرایی شرکت نفتی 'روس نفت' گفت، تصمیم یکجانبه 'دونالد ترامپ' از توافقنامه هسته ای ایران ممکن است به 5 درصد تولید جهانی نفت لطمه بزند و قیمت آن را به طور بی سابقه ای افزایش دهد.

شنبه 5 خرداد ماه 1397
نخستین سکوی فازهای ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی نصب شد

پس از پایان موفقی‌ آمیز مراحل ساخت و انتقال نخستین سکوی دریایی طرح توسعه فازهای ۲۲، ۲۳ و ۲۴ پارس‌جنوبی، این سازه ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه شامگاه جمعه (چهارم خردادماه) با ثبت رکورد کمتر از ۲ ساعت از زمان بلند کردن سکو، در موقعیت استقرار پایه‌های سکوی فاز ۲۲ این طرح در خلیج‌فارس نصب شد.

شنبه 5 خرداد ماه 1397
اولین  قبلی  ...  296  297  298  299  300  301  302  303  304  305  ...  بعدی  آخرین