تهیه نقشه راه مدیریت کربن در دستورکار موسسه مطالعات بین‎المللی انرژی

رئیس موسسه مطالعات بین‎المللی انرژی گفت: با اجرای طرح فناوری بازیافت دی‎اکسیدکربن (CDR) می‎توان شاهد کاهش هدررفت دی‎اکسیدکربن در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی بود.

سه شنبه 13 شهریور ماه 1397
۶ رکن نحوه مدیریت بازیافت دی‎اکسیدکربن در صنعت نفت

کاهش انتشار کربن، سازگار شدن با پدیده تغییر اقلیم، مدیریت مباحث مالی، تدوین گزارش‎ها، انتقال فناوری و ظرفیت‎سازی و آموزش نیروی انسانی ۶ رکن نحوه مدیریت بازیافت دی‎اکسیدکربن در صنعت نفت کشور است که برای اجرای هر یک از موارد یاد شده باید زیرساخت‌های لازم را در وزارت نفت و زیرمجموعه‎های آن فراهم کرد.

سه شنبه 13 شهریور ماه 1397
افتتاح طرح‌های پتروشیمی نماد اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مراسم بهره‌برداری از ۲ واحد پتروشیمی و فاز یک نیروگاه مجتمع پتروشیمی دماوند، اجرای این طرح‌ها را نماد اجرای اقتصاد مقاومتی، جذب سرمایه‌ و افزایش صادرات و ارزآوری برای کشور عنوان کرد.

سه شنبه 13 شهریور ماه 1397
تولید اتان در ایران تا سال ۹۹ به ۱۷,۶ میلیون تن می‌رسد

وزیر نفت با اشاره به دو برابر شدن تولید اتان از سال ۹۲ تا ۹۶ گفت: براساس برآوردها، تولید اتان در صنعت پتروشیمی ایران در سال ۹۸ به ۱۲.۷۵ میلیون تن و در سال ۹۹ به ۱۷.۶ میلیون تن می‌رسد.

سه شنبه 13 شهریور ماه 1397
مشمولان قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در وزارت نفت ۱۵ نفر هستند

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت سخنان نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی مبنی بر حضور ۸ هزار نفر بازنشسته در وزارت نفت را تکذیب کرد.

دوشنبه 12 شهریور ماه 1397
جزییات 3 طرح پتروشیمی که فردا با حضور روحانی افتتاح می‌ شود

رییس جمهوری فردا (سه شنبه) در عسلویه به طور رسمی آغاز بهره برداری از سه طرح جدید پتروشیمی را کلید می زند تا گام تازه ای برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی در زمینه کاهش خام فروشی و افزایش تولید محصولات دارای ارزش افزوده بیشتر، برداشته شود.

دوشنبه 12 شهریور ماه 1397
اولین  قبلی  ...  296  297  298  299  300  301  302  303  304  305  ...  بعدی  آخرین