صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در صف مقدم جنگ اقتصادی قرار دارند

رئیس جمهوری گفت: امروز روز جنگ اقتصادی و روانی در برابر ملت ایران است و در صف مقدم این جنگ، بخش‌هایی هستند که بار اقتصاد را بر دوش دارند و مهم‌ترین آنها صنعت نفت، گاز و پتروشیمی است.

سه شنبه 13 شهریور ماه 1397
نقش عملیات مغزه‎گیری در کسب اطلاعات جامع از مخازن نفت و گاز

رئیس اداره مغزه‎گیری مدیریت عملیات ویژه شرکت ملی حفاری ایران گفت: عملیات مغزه‎گیری در صنعت نفت، اطلاعات جامع و شناسنامه کاملی از یک مخزن نفت و گاز ارائه می‎دهد.

سه شنبه 13 شهریور ماه 1397
دریافت گواهینامه سامانه مدیریت امنیت اطلاعات در مدیریت اکتشاف

فناوری اطلاعات مدیریت اکتشاف، مدرک گواهینامه سامانه مدیریت امنیت اطلاعات را از مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری دریافت کرد.

سه شنبه 13 شهریور ماه 1397
پردیس؛ بزرگ‌ترین صادرکننده اوره و آمونیاک ایران

مدیرعامل پتروشیمی پردیس گفت: ۶۵ درصد صادرات اوره و آمونیاک ایران از این پتروشیمی و ۳۵ درصد بقیه از چهار مجتمع دیگر صادر می‌شود.

سه شنبه 13 شهریور ماه 1397
۱۰ گروه کالاهای کاربردی صنعت نفت دارای استاندارد ملی شدند

۱۹ استاندارد ملی برای ۱۰ گروه کالاهای اساسی صنعت نفت تدوین شده است که از این میان، ۶ استاندارد شماره ملی دریافت کرده‎اند و ۱۳ استاندارد نیز پس از ویراستاری نهایی دارای شماره ملی می‎شوند.

سه شنبه 13 شهریور ماه 1397
۲ واحد پتروشیمی و فاز یک نیروگاه مجتمع پتروشیمی دماوند به بهره‌برداری رسمی رسید

فاز سوم پتروشیمی پردیس، پتروشیمی مرجان و فاز یک نیروگاه مجتمع پتروشیمی دماوند هم‌اکنون با حضور دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری، بیژن زنگنه، وزیر نفت، سرتیپ امیر حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهوری، در عسلویه به بهره‌برداری رسمی رسید.

سه شنبه 13 شهریور ماه 1397
اولین  قبلی  ...  295  296  297  298  299  300  301  302  303  304  ...  بعدی  آخرین