پتروپارس قرارداد ۳.۹ میلیون یورویی با لوله‌گستر اسفراین امضا می‌کند

شرکت پتروپارس به‌منظور تأمین لوله‌های جداری مورد نیاز خود در طرح توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی، در روزهای آینده قراردادی به ارزش تقریبی ۳.۹ میلیون یورو با لوله‌گستر اسفراین امضا می‌کند.

دوشنبه 6 بهمن ماه 1399
زنگنه: قاطعانه از صنعتگران داخلی حمایت می‌کنیم؛ دلتان قرص باشد

وزیر نفت بر ضرورت همکاری شرکت‌های ایرانی و خارجی تأکید کرد و گفت: ما قاطعانه و محکم از شما حمایت می‌کنیم؛ دلتان قرص باشد.

دوشنبه 6 بهمن ماه 1399
نشست مشارکت طرح‌های صنعتی ایدرو با سرمایه گذاران فارس برگزار شد

نشست مشارکت سرمایه گذاران بخش خصوصی در طرح های صنعتی مشارکت پذیر سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با حضور سرمایه‌گذاران ،استاندار و رئیس مجمع نمایندگان فارس و رییس ایدرو برگزار شد

دوشنبه 6 بهمن ماه 1399
نمایشگاه نفت امسال بی‌تأثیری تحریم‌ها را نشان داد

معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: نمایشگاه نفت امسال نماد واقعی ما می‌توانیم است و به معنای واقعی کلمه، بی‌اثر بدون تحریم‌ها را نشان داد، زیرا بزرگ‌ترین پروژه‌های نفتی را در دوران تحریم اجرا کردیم.

یکشنبه 5 بهمن ماه 1399
به‌کارگیری ۱۵ دکل حفاری در پروژه‌های میدان‌محور

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از به‌کارگیری ۱۵ دستگاه حفاری در پروژه‌های میدان‌محور طرح نگهداشت و افزایش تولید در گستره عملیاتی شرکت‌های نفت مناطق مرکزی و شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب خبر داد.

یکشنبه 5 بهمن ماه 1399
می‌توان به طرح توسعه آذر نمره قبولی داد

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت با اشاره به پایان فاز نخست توسعه میدان آذر گفت: در فرایند توسعه این میدان مشترک با وجود تمام سختی‌ها و پیچیدگی‌های مخزنی، راهبرد و کنترل خوبی حاکم بوده است و می‌توان به این طرح نمره قبولی داد.

یکشنبه 5 بهمن ماه 1399
اولین  قبلی  ...  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  ...  بعدی  آخرین