توسعه میادین نفتی مشترک با استفاده از منابع کنسرسیوم بانک‌ها

وزیر نفت گفت: در آینده قرارداد توسعه یکی از بزرگترین میادین هیدروکربوری کشور و تکمیلی پایین دست آن با کنسرسیوم بانک‌ها امضا خواهد شد.

یکشنبه 15 اسفند ماه 1400
توان برداشت نفت از میدان‌های مشترک با عراق باید به پیش از تحریم‌ها بازگردد

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت بر بازگرداندن توان تولید نفت از میدان‌های مشترک با عراق در غرب کارون به پیش از تحریم‌ها تأکید کرد.

یکشنبه 15 اسفند ماه 1400
جمع‌آوری ۵۰۰ میلیون فوت‌مکعب گازهای مشعل در ۲ سال آینده

وزیر نفت گفت: به جرأت می‌گویم که نزدیک به ۵۰۰ میلیون فوت‌مکعب گازهای مشعل در یک تا دو سال آینده جمع‌آوری و به خوراک مجتمع‌های پتروشیمی تبدیل می‌شود.

جمعه 13 اسفند ماه 1400
دستیابی به تحول در بخش صنعت، معدن و تجارت نیازمند رهبران عالی و میانی تحول‌گرا است

مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت صمت با بیان این‌که برای ایجاد تحول در بخش صمت به رهبران عالی و میانی تحول‌گرا نیاز است.

جمعه 13 اسفند ماه 1400
رسیدن به حجم صادرات یک میلیارد دلاری با ارمنستان دست یافتنی است

وزیر صنعت، معدن و تجارت که در ادامه سفرهای خارجی خود برای تسهیل و تقویت مراودات اقتصادی ایران با کشورهای همسایه در رأس هیئتی تجاری به ارمنستان سفر کرده است، گفت: حجم صادرات ایران به ارمنستان 500 میلیون دلار است که از نظر دو طرف این حجم از صادرات قابل افزایش به رقم 1 میلیارد دلار است.

جمعه 13 اسفند ماه 1400
وزیر صمت: امسال ۴۰ درصد بیش از سال گذشته صادرات داشتیم

وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان بیان کرد: ایران بدون نفت حدود ۸۰ میلیارد دلار مبادلات خارجی دارد که این حجم از مبادلات با روش‌های مختلفی در حال انجام است و امسال نیز ۴۰ درصد بیش از سال گذشته صادرات داشتیم.

جمعه 13 اسفند ماه 1400
اولین  قبلی  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  بعدی  آخرین