جاسک به پایگاه مهم صادرات نفت ایران تبدیل می‌شود

رئیس جمهوری با استراتژیک خواندن خط لوله انتقال نفت خام گوره – جاسک تاکید کرد:‌ امروز روز اعتماد خریداران نفت ایران است و جاسک به پایگاه مهم صادرات نفت ایران تبدیل می‌شود.

پنجشنبه 5 تیر ماه 1399
زنگنه: امیدواریم صادرات نفت از پایانه جاسک تا پایان امسال آغاز شود

وزیر نفت میزان سرمایه مورد نیاز برای تکمیل خط لوله انتقال نفت خام گوره - جاسک را ۸۰۰ تا ۸۵۰ میلیون دلار عنوان کرد و گفت: ان شاء ا.. صادرات نفت از پایانه جاسک تا پایان امسال‌ آغاز شود.

پنجشنبه 5 تیر ماه 1399
سرپرست وزارت صنعت: اولویت با تامین نقدینگی طرح‌های بالای ۶۰ درصد است

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه پشتیبانی نظام بانکی از تولیدکنندگان، یکی از پیش‌شرط‌های مهم تحقق جهش تولید است، گفت: اولویت با تامین نقدینگی طرح‌های بالای ۶۰ درصد با سه ویژگی شاخص بالای عمق ساخت داخل، ارزآوری از محل صادرات و قرار گرفتن در مناطق محروم است

پنجشنبه 5 تیر ماه 1399
مدرس خیابانی: ۴۱ میلیارد دلار صادرات هدفگذاری کرده ایم

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که برای سال جاری ۴۱ میلیارد دلار صادرات غیرنفتی هدفگذاری کرده ایم و به همین منظور تمرکز خوبی روی کشورهای همسایه داریم.

پنجشنبه 5 تیر ماه 1399
نخستین نشست فنی اجرای طرح توسعه میدان نفتی رامین برگزار شد

نخستین نشست فنی اجرای طرح توسعه میدان نفتی رامین در استان خوزستان با حضور مدیران عامل و مدیران عملیاتی شرکت ملی حفاری ایران و شرکت توسعه نفت و گاز پرشیا در اهواز برگزار شد.

چهارشنبه 4 تیر ماه 1399
صادرات نفت ایران دیگر متکی به تنگه هرمز نیست

رئیس‌جمهوری گفت: صادرات نفت ما دیگر متکی به تنگه هرمز نیست، با هزار کیلومتر لوله‌گذاری، نفت را به جاسک و دریای عمان منتقل می‌کنیم.

چهارشنبه 4 تیر ماه 1399
اولین  قبلی  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  بعدی  آخرین