چابکی و انعطاف پذیری سازمان های توسعه ای باید افزایش یابد

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در نشست هم اندیشی الزامات تقنینی سازمان های توسعه ای در تحقق جهش تولید گفت: از منظر کارشناسی باید چابکی و انعطاف پذیری در سازمان های توسعه ای تا سطح حداکثری خود افزایش یابد.

یکشنبه 16 شهریور ماه 1399
نقش گره‌گشای مجلس در اثر گذاری بهینه سازمان‌های توسعه‌ای

معاون وزیر صنعت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در نشست هم اندیشی سازمان های توسعه ای کشور با رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت بررسی‌های کارشناسی مشترک در بدنه سازمان های توسعه ای به طور روشن بر نقش گره‌گشای مجلس در بهینه سازی کارکردهای این نهادها تاکید دارد.

یکشنبه 16 شهریور ماه 1399
نمایشگاه بین‌المللی نفت ایران مهرماه برگزار می‌شود

بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی طبق اعلام ستاد برگزاری ۲۱ تا ۲۴ مهرماه برگزار می‌شود.

جمعه 14 شهریور ماه 1399
کلنگ طرح نگهداشت و افزایش تولید مارون ۲ و ۵ بر زمین خورد

اجرای بسته قراردادی نگهداشت و افزایش تولید نفت «مارون ۲ و ۵» از مجموعه پروژه‌های طرح توسعه ۲۸ مخزن شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، در آیینی با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در شهر مشراگه از توابع شهرستان رامشیر کلید خورد.

چهارشنبه 12 شهریور ماه 1399
ضرورت پشتیبانی و همگامی بین بخشی برای اجرای طرح های نوآورانه صنعت

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو در دیدار عضو هیئت رئیسه فراکسیون اقتصاد دانش بنیان مجلس شورای اسلامی و عضو هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری بر هماهنگی دستگاه های فعال برای عملیاتی شدن تولید و استفاده از موتور سیکلت های برقی تاکید کرد .

سه شنبه 11 شهریور ماه 1399
افزایش ۲.۵ برابری تولید گاز در پارس جنوبی

مدیرعامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی از افزایش ۲.۵ برابری تولید گاز در این مجتمع گازی از ابتدای سال ۹۲ تاکنون خبر داد و گفت: صادرات گاز و دیگر فرآورده‌های نفتی همگام با افزایش تولید در پارس جنوبی افزایش یافته است.

دوشنبه 10 شهریور ماه 1399
اولین  قبلی  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  بعدی  آخرین