برنامه‎های مدیریت عملیات ویژه حفاری در سال جاری تشریح شد/ رشد ۸ درصدی عملیات حفاری در سال ۹۶

متخصصان شرکت ملی حفاری ایران در سال گذشته موفق به انجام ۴۴ هزار و ۸۱۸ متر حفاری به روش افقی و جهت دار در مناطق خشکی و دریایی کشور شدند.

پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1397
شرکت نفت مارون و شادی مدرسه‌ سازی

مدیرعامل شرکت نفت‌وگاز مارون اعلام کرد که در سال ۹۶ حدود ۱۴۰ میلیارد ریال برای مسئولیت اجتماعی پیش‌بینی شده بود که حدود ۱۰۰میلیارد ریال آن هزینه شد و باقی آن مربوط به اقدام مشترک با شرکت نفت‌وگاز کارون برای آب‌رسانی به ۸۰ روستاست که محقق می‌شود.

پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1397
افزایش تولید نفت و صرفه‎جویی ارزی؛ رهاورد نصب نخستین SRP ساخت داخل

نخستین پمپ میله‎ای مکشی موسوم به SRP در میدان نفتی آبتیمور نصب شد؛ تجهیزی که به گفته مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، صرفه‎جویی ۶۰۰ هزار یورویی و افزایش حداقل ۵۰۰ بشکه‎ای تولید نفت را در چاه آبتیمور ۵۰ به دنبال دارد.

پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1397
تولید تجمعی ۶۵۵ میلیون بشکه نفت در میدان کرنج طی ۱۰ سال آینده

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: با امضا و اجرای قرارداد توسعه‌ای میدان کرنج در قالب الگوی قراردادی این شرکت، در مجموع ۶۵۵ میلیون بشکه نفت طی ۱۰ سال آینده در این میدان تولید می‌شود.

پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1397
زنگنه: برای جایگزینی توتال با سی.ان.پی.سی چین آماده ایم

وزیر نفت گفت: طبق قرارداد، در صورتی که «توتال» فرانسه از فعالیت در توسعه فاز 11 پارس جنوبی کنار برود شرکت «سی.ان.پی.سی» چین جایگزین آن می شود.

پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1397
برگزاری مراسم معارفه معاون مشاوره و تحقیق سازمان مدیریت صنعتی

مراسم معارفه معاون مشاوره و تحقیق سازمان مدیریت صنعتی با حضور دکتر ابوالفضل کیانی بختیاری، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و معاونان و مدیران سازمان برگزار شد.

پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1397
اولین  قبلی  ...  293  294  295  296  297  298  299  300  301  302  ...  بعدی  آخرین