زنگنه: تصمیمی برای 2 نرخی شدن بنزین گرفته نشده است

وزیر نفت با بیان این که هنوز تصمیمی برای افزایش و یا دو نرخی شدن بنزین اخذ نشده است، گفت: بنزین به میزان کافی وجود دارد و مشکلی نیست.

چهارشنبه 21 شهریور ماه 1397
درآمد زایی از منابع گازی جزو اولویت های کشور است

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: با برنامه ریزی های انجام شده در آمدزایی از منابع گازی کشور مانند منابع نفتی از اولویت های دولت و مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

چهارشنبه 21 شهریور ماه 1397
جهانگیری: بخش خصوصی موتور محرکه اقتصاد ایران است

معاون اول رییس جمهوری بخش خصوصی را موتور محرکه و آینده اقتصاد ایران دانست و تاکید کرد: تردید در این موضوع توسط هر کس نشان دهنده نبود درک درست از اقتصاد و ساز و کارها در توسعه کشور است.

سه شنبه 20 شهریور ماه 1397
بررسی بهره‌وری نیروگاه‌های کشور در موسسه مطالعات بین‎المللی انرژی

موسسه مطالعات بین‎المللی انرژی، در نشستی نتایج حاصل از ارزیابی بازدهی و بهره‌وری نیروگاه‎های کشور، بهره‎مندی از ظرفیت‎های قانونی موجود در آنها و تدوین راهبرد اقدام ملی برای کاهش اتلاف انرژی در صنایع نیروگاهی را بررسی کرد.

سه شنبه 20 شهریور ماه 1397
تلاش‌های بی‌وقفه وزارت نفت و کمیسیون انرژی برای تداوم صادرات نفت ایران

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که گاهی شنیده می‌شود عربستان بیش از سهمیه خود در اوپک نفت تولید می‌کند، گفت: وزارت نفت و کمیسیون انرژی همه تلاش خود را برای تداوم فروش نفت ایران در بازارهای جهانی به‌کار می‌گیرند.

سه شنبه 20 شهریور ماه 1397
مقدار فروش نفت ایران به صفر نمی‌رسد

معاون اول رئیس جمهوری گفت: این‌که آمریکا می‌گوید مقدار فروش نفت ایران را به صفر می‌رساند حرف بیجایی است، اما احتمال آن‌که مقدار فروش نفت کاهش یابد وجود دارد و این موضوع در بودجه دستگاه‌ها نیز تاثیرگذار خواهد بود.

دوشنبه 19 شهریور ماه 1397
اولین  قبلی  ...  292  293  294  295  296  297  298  299  300  301  ...  بعدی  آخرین