ایران و روسیه در بخش سوآپ انرژی ظرفیت‌های فراوانی برای همکاری دارند

رئیس جمهوری با بیان این‌که تهران از سرمایه‌گذاری شرکت‌ها و بخش خصوصی روسیه استقبال می‌کند، گفت: ایران و روسیه در بخش سوآپ انرژی ظرفیت‌های فراوانی برای توسعه همکاری دارند.

یکشنبه 20 خرداد ماه 1397
خطوط ششم و نهم انتقال گاز ضامن پایداری صادرات گاز ایران هستند

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز گفت:خطوط ششم و نهم سراسری انتقال گاز به موازات هم پیش می‌روند و ضامن پایداری انتقال و صادرات گاز در کریدور غرب کشور هستند.

یکشنبه 20 خرداد ماه 1397
غرب کارون نقش قابل‎توجهی در درآمدزایی برای کشور دارد

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به نقش قابل‎توجه درآمدهای حاصل از فروش نفت خام منطقه غرب کارون در سال‎های اخیر، گفت: شرکت مهندسی و توسعه نفت به عنوان متولی توسعه میادین این منطقه عملیاتی، عملکرد قابل دفاعی داشته است.

یکشنبه 20 خرداد ماه 1397
دهقانی: شرکت متن از شفافیت، نظارت و پاسخگویی استقبال می‎کند

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت با اشاره به تنوع و تعدد طرح‎ها و پروژه‎های در دست اقدام این شرکت، تاکید کرد: رسیدن به اهداف به ویژه در شرایط خاص کنونی حاکم بر کشور، نیازمند تلاش مضاعف، هدف‌گذاری‎های دقیق‎تر، کنترل بهینه منابع و حرکت به سمت شفافیت بیشتر است.

شنبه 19 خرداد ماه 1397
مصوبه شورای اقتصاد درباره افزایش تولید از ۲۹ میدان نفتی تشریح شد

وزیر نفت، مصوبه شورای اقتصاد را درباره افزایش تولید از ۲۹ میدان نفتی تشریح کرد و گفت: با اجرای این طرح، ظرف سه سال، ۴۶۰ میلیون بشکه به تولید ۲۹ میدان نفتی اضافه می‌شود.

شنبه 19 خرداد ماه 1397
ایران می‌تواند منبع مطمئنی برای تامین انرژی پاکستان باشد

رئیس جمهوری به همکاری‌های تهران - اسلام آباد در حوزه انرژی اشاره کرد و گفت: ایران می‌تواند منبع مطمئنی برای تامین انرژی پاکستان باشد.

شنبه 19 خرداد ماه 1397
اولین  قبلی  ...  291  292  293  294  295  296  297  298  299  300  ...  بعدی  آخرین