برنامه‎ریزی برای اتمام ۶ پروژه کلید در دست حفاری تا پایان سال جاری

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در پروژه های حفاری از پیشرفت جمعی ۸۴.۹۴ درصدی شش پروژه اجرایی کلید در دست (EPDS) از سوی این شرکت در مناطق نفتخیز خشکی و دریایی کشور خبر داد و گفت: بنابر برنامه ریزی انجام شده انتظار می رود این پروژه ها تا پایان سال جاری خاتمه یابد.

سه شنبه 22 خرداد ماه 1397
آمادگی ایدرو برای پروژه های اشتغال زا و داخلی محور

معاون وزیر و رئیس هیئت عامل ایدرو در نشست اعضای کمیسیون انرژی و محیط زیست اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران بر آمادگی این سازمان توسعه ای برای همکاری در پروژه های اشتغال زا با تمرکز بر استفاده از توانمندهای داخلی تاکید کرد.

سه شنبه 22 خرداد ماه 1397
میانگین قیمت فروش نفت ایران ۶۵ دلار است

سخنگوی دولت اعلام کرد که ایران در ۲ ماه گذشته بیش از ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار بشکه در روز نفت خام و میعانات گازی صادر کرده‌ و میانگین قیمت فروش نفت ۶۵ دلار برای هر بشکه است.

سه شنبه 22 خرداد ماه 1397
نخستین کنفرانس مدیریت یکپارچگی دارایی‌ها در نفت‌وگاز ساحلی و فراساحلی برگزار می‌شود

نخستین کنفرانس مدیریت یکپارچگی دارایی‌ها در نفت و گاز ساحلی و فراساحلی، چهارم و پنجم تیرماه با حضور شرکت‌ها و استادان داخلی و خارجی در تهران برگزار می‌شود.

سه شنبه 22 خرداد ماه 1397
تامین مالی پروژه های نفت از بازار سرمایه عملیاتی می شود

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار تهران گفت: در حال رایزنی با وزارت نفت برای انتشار اوراق مشارکت برای تامین پروژه های نفتی از طریق بازار سرمایه هستیم و در آینده نزدیک عملیاتی می شود.

سه شنبه 22 خرداد ماه 1397
حواله ارزی شرکت های تولیدی تا سقف پنج میلیون یورو مجاز شد

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران انجام حواله ارزی برای واردات کالای شرکت های تولیدی را در صورت تایید وزارتخانه مربوط، تا سقف پنج میلیون یورو یا معادل آن به سایر ارزها مجاز اعلام کرد.

یکشنبه 20 خرداد ماه 1397
اولین  قبلی  ...  290  291  292  293  294  295  296  297  298  299  ...  بعدی  آخرین