ایران چهارمین ذخایر نفت خام جهان را در اختیار دارد

آژانس اطلاعات انرژی آمریکا اعلان کرد که ایران دارای چهارمین ذخایر اثبات شده نفت خام و دومین ذخایر بزرگ گاز طبیعی جهان است.

شنبه 29 اردیبهشت ماه 1397
رویترز:کمیسونر انرژی اروپا به ایران تضمین می دهد

رویترز گزارش داد: میگل آریاس کانیته کمیسیونر انرژی اروپا امروز (شنبه) به مقام های عالی رتبه ایرانی اطمینان خاطر خواهد داد که اتحادیه اروپا به رغم خروج آمریکا از توافق هسته ای، خواستار تداوم روابط تجاری خود با تهران است.

شنبه 29 اردیبهشت ماه 1397
انتصاب مدیر منابع انسانی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران

رئیس هیئت عامل ایدرو در حکمی « حسن نصر اصفهانی » را به عنوان مدیر منابع انسانی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران منصوب کرد.

شنبه 29 اردیبهشت ماه 1397
حمایت از کالا و نیروی کار بومی در صنعت نفت به توسعه آن کمک می‌کند

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که راهبرد و تصمیم واحد در موضوع حمایت از کالای ایرانی راه نجات اقتصاد کشور است، گفت: حمایت از کالا و نیروی کار بومی در صنایع مختلف، به‌ویژه صنعت نفت سبب توسعه هرچه بیشتر این صنعت خواهد شد.

شنبه 29 اردیبهشت ماه 1397
برنامه‎های مدیریت عملیات ویژه حفاری در سال جاری تشریح شد/ رشد ۸ درصدی عملیات حفاری در سال ۹۶

متخصصان شرکت ملی حفاری ایران در سال گذشته موفق به انجام ۴۴ هزار و ۸۱۸ متر حفاری به روش افقی و جهت دار در مناطق خشکی و دریایی کشور شدند.

پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1397
شرکت نفت مارون و شادی مدرسه‌ سازی

مدیرعامل شرکت نفت‌وگاز مارون اعلام کرد که در سال ۹۶ حدود ۱۴۰ میلیارد ریال برای مسئولیت اجتماعی پیش‌بینی شده بود که حدود ۱۰۰میلیارد ریال آن هزینه شد و باقی آن مربوط به اقدام مشترک با شرکت نفت‌وگاز کارون برای آب‌رسانی به ۸۰ روستاست که محقق می‌شود.

پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1397
اولین  قبلی  ...  288  289  290  291  292  293  294  295  296  297  ...  بعدی  آخرین