وزارت نفت واردات 84 قلم کالای مشابه تولید داخل را ممنوع کرد

معاون امور مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت از تصمیم این وزارتخانه مبنی بر جلوگیری از واردات 84 قلم کالای مشابه تولید داخلی به منظور تقویت صنعت کشور و توسعه فناوری های مختلف خبر داد.

چهارشنبه 7 شهریور ماه 1397
اجرای ۱۶۴ پروژه پژوهشی در مناطق نفت‎خیز جنوب

۱۶۴ قرارداد پروژه تحقیقاتی از ابتدای تاسیس اداره پژوهش و فناوری شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب با هدف فعالیت‎های پژوهشی امضا و اجرا شده است.

چهارشنبه 7 شهریور ماه 1397
حمایت از تولید داخلی در صنعت گاز

تلاش برای مشارکت دادن دیگران در دستاوردها و استفاده از همه ظرفیت‌های موجود یک سازمان برای رسیدن به هدفی تعیین شده، موفقیت بزرگی است که کارکنان و دست‌درکاران شرکت ملی گاز ایران نمونه بارز آن هستند.

چهارشنبه 7 شهریور ماه 1397
فعالیت‎های همگن باید جایگزین عملکردهای جزیره‎ای شود

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت گفت: همه کارکنان به جای عملکرد‌های جزیره‌ای از فعالیت‌های همگن و یکپارچه استفاده کنند تا شانس بیشتری برای موفقیت‌های آینده حاصل شود.

چهارشنبه 7 شهریور ماه 1397
علی اصولی: راهبردهای معطوف به اکتشاف و تولید در خزر

برای شناخت راهبردهای ایران در اکتشاف و تولید نفت در دریای خزر، لازم است که ابتدا روند فعالیت‌های کشور در این باره به‌طور خلاصه بیان شود.

چهارشنبه 7 شهریور ماه 1397
نفت، هفته دولت و مرور رویدادهای یکساله

آغاز فرآیند اجرایی طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت را شاید بتوان بهترین رویداد یک سال اخیر شرکت ملی نفت ایران برشمرد؛ طرحی که اگرچه در روزهای غیرتحریمی تدوین شد، اما با آغاز دوباره تحریم‎های آمریکا علیه ایران، به برگ برنده صنعت نفت بدل شده است؛ طرحی با الفبای رونق‎بخشی به کسب‎وکار داخل کشور.

سه شنبه 6 شهریور ماه 1397
اولین  قبلی  ...  285  286  287  288  289  290  291  292  293  294  ...  بعدی  آخرین