اشتغال‌زایی ۱۱ هزار نفری با اجرای ۳۴ پروژه اصلی ایدرو

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ایدرو ۳۴ پروژه اصلی را در دست اجرا دارد که از این تعداد ۲۶ پروژه سرمایه‌گذاری با مبلغ برآوردی ۳۶۶ هزار میلیارد ریال و اشتغال‌زایی حدود ۱۱ هزار نفر است.

چهارشنبه 31 شهریور ماه 1400
عزم دولت سیزدهم برای گسترش همکاری با شرکت‌های چینی

عزم دولت سیزدهم برای گسترش همکاری با شرکت‌های چینی وزیر نفت از برنامه‌ریزی برای جذب ۱۴۵ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در صنعت نفت ظرف چهار تا هشت سال آینده خبر داد و گفت: دولت سیزدهم عزمش را برای گسترش همکاری با شرکت‌های چینی جزم کرده است.

سه شنبه 30 شهریور ماه 1400
ایران و ترکمنستان درباره حل مسئله گاز توافق کردند

رؤسای جمهوری ایران و ترکمنستان در دیداری درباره حل مسئله گاز طبیعی توافق کردند.

شنبه 27 شهریور ماه 1400
تأکید رئیس‌جمهوری بر دریافت مطالبات مالی ایران از عراق

رئیس‌جمهوری با اشاره به لزوم توسعه هرچه بیشتر روابط تجاری و اقتصادی ایران و عراق گفت: ایران خواستار اجرای تعهدهای عراق درباره مطالبات مالی ایران از این کشور است.

دوشنبه 22 شهریور ماه 1400
در 5 سال آتی ظرفیت پالایش روزانه نفت کشور به ۳.۵ میلیون بشکه می‌رسد

وزیر نفت اعلام کرد: ان‌شاءالله طبق برنامه زمانبندی تعریف شده برای توسعه کمی و کیفی پالایشگاه‌های موجود و برنامه‌ریزی برای ساخت پالایشگاه‌های جدید در چهار تا پنج سال آینده ظرفیت پالایش روزانه کشور با افزایش یک و نیم برابری به ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار بشکه می‌رسد.

جمعه 19 شهریور ماه 1400
نقش روابط عمومی‌ها به عنوان رهبران میانی در ایجاد تحول

مدیر کل حوزه وزارتی وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر جایگاه روابط‌عمومی و اهمیت اطلاع‌رسانی در تحقق اهداف وزارتخانه، روابط عمومی‌ها را متولیان و مدیران میانی در اجرای برنامه های تحولی دانست.

چهارشنبه 17 شهریور ماه 1400
اولین  قبلی  ...  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  ...  بعدی  آخرین