حفظ سطح تولید میدان‌های مشترک فلات قاره در اوج تحریم

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران از حفظ سطح تولید میدان‌های مشترک تحت مدیریت این شرکت با وجود تحریم‌های ظالمانه غرب علیه کشورمان خبر داد.

دوشنبه 3 شهریور ماه 1399
مطالعه میدان مینو در دستور کار آتی نفت و گاز اروندان

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان در اعلام برنامه‌های میان‌مدت و بلندمدت این شرکت، از طرح مطالعه امکان‌سنجی تولید زودهنگام میدان مینو نام برد.

یکشنبه 2 شهریور ماه 1399
نفت مناطق مرکزی ۹۰ میلیارد مترمکعب گاز تولید کرد

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران گفت: از ابتدای سال ۹۸ تا پایان تیرماه امسال، ۸۹ میلیارد و ۸۷۶ میلیون مترمکعب گاز و ۵۵ میلیون و ۸۶۵ هزار بشکه نفت در این شرکت تولید شده است.

یکشنبه 2 شهریور ماه 1399
تاکید مقام معظم رهبری بر افزایش تولید و تقویت شرکت‌های دانش بنیان

رهبر معظم انقلاب اسلامی رفع موانع تولید را از وظایف اساسی دولت برشمردند وبر تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان و افزایش تولید تاکید کردند.

یکشنبه 2 شهریور ماه 1399
ارزش فروش خالص محصولات پتروشیمی ایران به ۲۵ میلیارد دلار می‌رسد

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه در هفت سال گذشته تولید کشور در صنعت پتروشیمی تقریباً دو برابر شده است، گفت: ارزش فروش خالص محصولات پتروشیمی ایران از ۱۱ میلیارد دلار به ۲۵ میلیارد دلار در سال ۱۴۰۰ می‌رسد و با تکمیل جهش سوم صنعت پتروشیمی در سال ۱۴۰۴ این درآمدها به ۳۷ میلیارد دلار خواهد رسید.

یکشنبه 2 شهریور ماه 1399
افزایش ۴ برابری مجموع صادرات فرآورده‌های نفتی در ۷ سال

وزیر نفت ضمن اشاره به اینکه اکنون ۹۴ درصد جمعیت کل کشور زیر پوشش گازرسانی قرار دارند، گفت: مجموع صادرات فرآورده‌های نفتی از سال ۹۱ تا ۹۸ چهار برابر شده است.

یکشنبه 2 شهریور ماه 1399
اولین  قبلی  ...  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  ...  بعدی  آخرین