صربستان بدنبال خرید نفت از ایران است

آلکساندر آنتیچ وزیر معادن و انرژی صربستان در نشستی با محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان علاقمندی کشورش را برای خرید نفت و مشتقات نفتی از ایران اعلام و ابراز امیدواری کرد که به زودی این مهم اجرایی شود.

جمعه 1 تیر ماه 1397
ژاپن خرید نفت ایران را مشروط به معافیت آمریکا کرد

رئیس اتحادیه نفت ژاپن گفت، بدون معافیت از تحریم های اعمال شده از سوی آمریکا احتمالا از اول اکتبر واردات نفت از ایران را متوقف می کند.

جمعه 1 تیر ماه 1397
معظمی: ارزیابی پیشرفت پروژه های در دست اجرا ایدرو با پایش مستمر

معاون وزیر و رییس هیئت عامل ایدرو در نشست دوره ای معاونان و مدیران سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ، روند پیشرفت پروزژه های در دست اجرا سازمان را بررسی کردند.

پنجشنبه 31 خرداد ماه 1397
زنگنه: مشکل فعلی بازار نفت، تنش‎های سیاسی است نه عدم توازن

وزیر نفت پیش از عزیمت به وین برای شرکت در سمینار بین‌المللی و نشست اوپک، عنوان کرد: مشکل فعلی بازار نفت، عمدتا تنش‎های سیاسی است که ازسوی رئیس‎جمهوری آمریکا در فضای سیاسی بین‎المللی ایجاد شده است؛ نه عدم توازن عرضه و تقاضا.

سه شنبه 29 خرداد ماه 1397
مدیریت دارایی‌های فیزیکی در بخش فراساحلی صنعت نفت ضروری است

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران با اشاره به برخورداری این شرکت از سکوهای متعدد و تجهیزات فراوان در دریا، بر ضرورت اعمال مدیریت دارایی‎های فیزیکی در بخش فراساحلی صنعت نفت تاکید کرد.

سه شنبه 29 خرداد ماه 1397
مشارکت شرکت نفت‌وگاز کارون در کاهش مصرف برق کلانشهر اهواز

شرکت بهره‎برداری نفت و گاز کارون با همکاری شرکت توزیع نیروی برق اهواز، در طرح کاهش مصرف برق کلانشهر اهواز مشارکت کرده است.

سه شنبه 29 خرداد ماه 1397
اولین  قبلی  ...  283  284  285  286  287  288  289  290  291  292  ...  بعدی  آخرین