نشست مواجهه با تحریم در پروژه ها با مدیران عامل شرکت های تابعه ایدرو

در نشستی با حضور معاون وزیر و رییس هیات عامل ایدرو ، مشاور بین الملل وزیر صنعت ، معدن و تجارت، مدیران ستادی و اعضای هیات عامل شرکت های تابعه رویکردهای مواجهه با تحریم ها در پروژه ها بررسی شد.

چهارشنبه 20 تیر ماه 1397
سهام پالایشگاه ستاره خلیج فارس در بورس عرضه می‌شود

به دنبال دستور رئیس جمهوری برای عرضه سهام پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس در بورس، ملزومات ورود سهام این پالایشگاه به بورس فراهم می‌شود.

سه شنبه 19 تیر ماه 1397
توقف صادرات نفت ایران توسط آمریکا ادعایی بی‌حساب است

معاون اول رئیس جمهوری توقف صادرات نفت ایران توسط آمریکا را ادعایی واهی و بی‌حساب دانست و گفت: تلاش و برنامه‌ریزی ما باید در نقطه مقابل اقدام‌های آمریکا باشد و باید تلاش کنیم نفت مورد نیاز کشور را تولید و مازاد آن را صادر کنیم.

سه شنبه 19 تیر ماه 1397
صادرات نفت ایران تغییر عمده‌ای نداشته است

وزیر نفت گفت: تاکنون تغییر عمده‌ای در مقدار تولید و صادرات نفت ایران حاصل نشده است و در قبال اقدام‌های آمریکا، برنامه‌های خود را پیش خواهیم برد.

سه شنبه 19 تیر ماه 1397
راه‌حل واقعی کاهش قیمت‌ نفت، تغییر سیاست‌های امریکا در قبال ایران است

پمپاژ نفت خام بیشتر به بازار، ممکن است ترس از کسری نفت در اثر تحریم‌های ایران را کاهش دهد؛ اما عمر کوتاهی خواهد داشت و قیمت نفت این تحلیل را ثابت خواهد کرد.

دوشنبه 18 تیر ماه 1397
تشریح پروژه‌های حفاری در ایران و خارج از کشور

قائم مقام مدیر عامل شرکت ملی حفاری اظهار داشت: در مناقصات آجیپ در عراق شرکت کردیم، مذاکراتی هم با نفت بصره و میسان در عراق انجام داده‌ایم و کماکان پیگیر کار در عمان و ارمنستان نیز هستیم که امیدواریم به نتیجه برسیم.

دوشنبه 18 تیر ماه 1397
اولین  قبلی  ...  283  284  285  286  287  288  289  290  291  292  ...  بعدی  آخرین