نخستین کنفرانس مدیریت یکپارچگی دارایی‌ها در نفت‌وگاز ساحلی و فراساحلی برگزار می‌شود

نخستین کنفرانس مدیریت یکپارچگی دارایی‌ها در نفت و گاز ساحلی و فراساحلی، چهارم و پنجم تیرماه با حضور شرکت‌ها و استادان داخلی و خارجی در تهران برگزار می‌شود.

سه شنبه 22 خرداد ماه 1397
تامین مالی پروژه های نفت از بازار سرمایه عملیاتی می شود

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار تهران گفت: در حال رایزنی با وزارت نفت برای انتشار اوراق مشارکت برای تامین پروژه های نفتی از طریق بازار سرمایه هستیم و در آینده نزدیک عملیاتی می شود.

سه شنبه 22 خرداد ماه 1397
حواله ارزی شرکت های تولیدی تا سقف پنج میلیون یورو مجاز شد

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران انجام حواله ارزی برای واردات کالای شرکت های تولیدی را در صورت تایید وزارتخانه مربوط، تا سقف پنج میلیون یورو یا معادل آن به سایر ارزها مجاز اعلام کرد.

یکشنبه 20 خرداد ماه 1397
ایران و روسیه در بخش سوآپ انرژی ظرفیت‌های فراوانی برای همکاری دارند

رئیس جمهوری با بیان این‌که تهران از سرمایه‌گذاری شرکت‌ها و بخش خصوصی روسیه استقبال می‌کند، گفت: ایران و روسیه در بخش سوآپ انرژی ظرفیت‌های فراوانی برای توسعه همکاری دارند.

یکشنبه 20 خرداد ماه 1397
خطوط ششم و نهم انتقال گاز ضامن پایداری صادرات گاز ایران هستند

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز گفت:خطوط ششم و نهم سراسری انتقال گاز به موازات هم پیش می‌روند و ضامن پایداری انتقال و صادرات گاز در کریدور غرب کشور هستند.

یکشنبه 20 خرداد ماه 1397
غرب کارون نقش قابل‎توجهی در درآمدزایی برای کشور دارد

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به نقش قابل‎توجه درآمدهای حاصل از فروش نفت خام منطقه غرب کارون در سال‎های اخیر، گفت: شرکت مهندسی و توسعه نفت به عنوان متولی توسعه میادین این منطقه عملیاتی، عملکرد قابل دفاعی داشته است.

یکشنبه 20 خرداد ماه 1397
اولین  قبلی  ...  281  282  283  284  285  286  287  288  289  290  ...  بعدی  آخرین