دانش فنی آب شیرین کن به کشور منتقل می شود

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با انعقاد قرارداد انتقال دانش فنی آب شیرین کن زمینه برای بومی‌سازی این دانش فنی و کمک برای تولید آن در داخل و صادرات در آینده فراهم می شود.

جمعه 27 مهر ماه 1397
واحدهای تولید فیلترهای آب شیرین کن در کشور گسترش می یابد

معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت : برای بومی سازی و توسعه واحدهای تولید فیلترهای آب شیرین کن در هفت نقطه از کشور برنامه ریزی شده است

جمعه 27 مهر ماه 1397
اکنون ۶۰ درصد کالاهای طرح افزایش توان تولید سیری تامین است

مدیرعامل شرکت پتروایران بر تلاش به‌منظور اجرای کیفی و مطابق برنامه طرح نگهداشت و افزایش توان تولید میدان‌های نفتی منطقه عملیاتی سیری شرکت نفت فلات قاره تاکید کرد و گفت: حدود ۶۰ درصد کالاهای مورد نیاز این طرح در انبارهای پتروایران موجود است.

پنجشنبه 26 مهر ماه 1397
مناقصات نگهداشت و افزایش توان تولید رسالت و فروزان در حال اقدام است

رئیس امور قراردادهای شرکت نفت فلات قاره با اشاره به امضای قرارداد طرح نگهداشت و افزایش توان تولید نفت میدان‌های سیوند، اسفند و دنا در این شرکت، گفت: مناقصات مربوط به ۲ طرح دیگر این شرکت نیز در حال اقدام است.

پنجشنبه 26 مهر ماه 1397
صنعت نفت در ایجاد زیرساخت‎های توسعه‎ای عملکرد مطلوبی داشته است

معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری گفت: صنعت نفت با اقدام‌هایی از جمله ایجاد شرکت‎های اکتشاف و تولید ایرانی، تحکیم پیوند صنعت و دانشگاه، بومی‎سازی تجهیزات نفتی و ... در چند سال اخیر، عملکرد مطلوبی را در ایجاد زیرساخت‎های توسعه‎ای به نمایش گذاشته است.

پنجشنبه 26 مهر ماه 1397
تشکیل کارگروه استقرار چرخه بهره وری در دستگاه های اجرایی و بنگاه های بخش صنعت

در جلسه ای با حضور مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و علی اکبر اولیاء رئیس سازمان ملی بهره وری، طرفین بر همکاری های هم افزا بویژه در خصوص ایجاد و مدیریت چرخه بهره وری در کشور با تاکید بر بخش های صنعت ، معدن و تجارت تاکید کردند.

پنجشنبه 26 مهر ماه 1397
اولین  قبلی  ...  281  282  283  284  285  286  287  288  289  290  ...  بعدی  آخرین