دستگاه Land Burner در راستای حفاظت از محیط زیست طراحی و ساخته شد

مدیر خدمات فنی حفاری شرکت ملی حفاری ایران از طراحی و ساخت دستگاه Land Burner از سوی واحد حفاری با هوا این مدیریت در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و حفاظت از محیط زیست در مناطق عملیاتی خبر داد.

یکشنبه 31 تیر ماه 1397
فرآیند انتقال پایدار نفت خام در نفت و گاز غرب تسهیل شد

مدیرعامل شرکت بهره‎برداری نفت و گاز غرب گفت: با تعمیر همه توربوپمپ‎های واحدهای عملیاتی این شرکت در سال گذشته، فرآیند انتقال پایدار نفت خام در مناطق عملیاتی نفت و گاز غرب تسهیل شده است.

شنبه 30 تیر ماه 1397
ضرورت تداوم حمایت از فعالیت‎های توسعه‎ای نفت در غرب کارون

رئیس امور انرژی سازمان برنامه و بودجه، فعالیت‎های توسعه‎ای جاری در مناطق عملیاتی غرب کارون را مایه غرور و دلگرمی خواند و بر ضرورت تداوم حمایت این سازمان و دیگر دستگاه‎های مرتبط از این فعالیت‎ها تاکید کرد.

شنبه 30 تیر ماه 1397
تحویل بیش از ۳۹ میلیارد مترمکعب گاز شیرین به شبکه سراسری انتقال گاز

مجتمع گازی پارس جنوبی از ابتدای امسال تا پایان خردادماه، بیش از ۳۹ میلیارد مترمکعب گاز شیرین‌سازی شده را به شبکه سراسری انتقال گاز طبیعی کشور تحویل داد.

شنبه 30 تیر ماه 1397
صادرات میعانات گازی پالایشگاه فجر جم افزایش می‌یابد

اجرای پروژه نوسازی و توسعه اسکله پایانه صادراتی سیراف که اکنون مرحله نهایی‌سازی طرح تفضیلی را سپری می‌کند سبب رفع تنگنای صادراتی میعانات گازی از این اسکله می‌شود و به دنبال آن، صادرات میعانات گازی پالایشگاه فجرجم نیز افزایش می‌یابد.

شنبه 30 تیر ماه 1397
چالش‎ها و برنامه‎های اجرایی شرکت نفت خزر بررسی شد

نشست هم اندیشی مدیران و روسای شرکت نفت خزر با هدف بررسی چالش ها، اهداف و برنامه های اجرایی این شرکت در منطقه عملیاتی خزر برگزار شد.

شنبه 30 تیر ماه 1397
اولین  قبلی  ...  279  280  281  282  283  284  285  286  287  288  ...  بعدی  آخرین