درآمد زایی از منابع گازی جزو اولویت های کشور است

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: با برنامه ریزی های انجام شده در آمدزایی از منابع گازی کشور مانند منابع نفتی از اولویت های دولت و مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

چهارشنبه 21 شهریور ماه 1397
جهانگیری: بخش خصوصی موتور محرکه اقتصاد ایران است

معاون اول رییس جمهوری بخش خصوصی را موتور محرکه و آینده اقتصاد ایران دانست و تاکید کرد: تردید در این موضوع توسط هر کس نشان دهنده نبود درک درست از اقتصاد و ساز و کارها در توسعه کشور است.

سه شنبه 20 شهریور ماه 1397
بررسی بهره‌وری نیروگاه‌های کشور در موسسه مطالعات بین‎المللی انرژی

موسسه مطالعات بین‎المللی انرژی، در نشستی نتایج حاصل از ارزیابی بازدهی و بهره‌وری نیروگاه‎های کشور، بهره‎مندی از ظرفیت‎های قانونی موجود در آنها و تدوین راهبرد اقدام ملی برای کاهش اتلاف انرژی در صنایع نیروگاهی را بررسی کرد.

سه شنبه 20 شهریور ماه 1397
تلاش‌های بی‌وقفه وزارت نفت و کمیسیون انرژی برای تداوم صادرات نفت ایران

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که گاهی شنیده می‌شود عربستان بیش از سهمیه خود در اوپک نفت تولید می‌کند، گفت: وزارت نفت و کمیسیون انرژی همه تلاش خود را برای تداوم فروش نفت ایران در بازارهای جهانی به‌کار می‌گیرند.

سه شنبه 20 شهریور ماه 1397
مقدار فروش نفت ایران به صفر نمی‌رسد

معاون اول رئیس جمهوری گفت: این‌که آمریکا می‌گوید مقدار فروش نفت ایران را به صفر می‌رساند حرف بیجایی است، اما احتمال آن‌که مقدار فروش نفت کاهش یابد وجود دارد و این موضوع در بودجه دستگاه‌ها نیز تاثیرگذار خواهد بود.

دوشنبه 19 شهریور ماه 1397
بهره‌برداری از انبار بایگانی مرکزی شرکت نفت فلات قاره ایران

انبار بایگانی مرکزی شرکت نفت فلات قاره با هدف نظم‌بخشی به اسناد، کاهش ریسک آتش‌سوزی و بار وزنی ساختمان ستاد تهران به بهره‌برداری رسید.

یکشنبه 18 شهریور ماه 1397
اولین  قبلی  ...  278  279  280  281  282  283  284  285  286  287  ...  بعدی  آخرین