مدیر عامل ایدرو با وزیر اقتصاد سوئیس دیدار کرد

همزمان با سفر دکتر روحانی رئیس جمهور و هیات بلند پایه همراه به کشور سوئیس ، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه دکتر هاشمی وزیر بهداشت با وزیر اقتصاد سوئیس دیدار و گفتگو کردند .

پنجشنبه 14 تیر ماه 1397
چین همچنان بزرگترین خریدار نفت ایران

چین به اعتقاد کارشناسان همیشه از ایران در شرایط مختلف از جمله در بحث تحریم ها و برجام حمایت کرده است و این بار نیز که رییس جمهوری آمریکا در حال رایزنی برای تحریم خرید نفت ایران است همچنان از ایران در برابر آمریکا حمایت می کند.

سه شنبه 12 تیر ماه 1397
درآمدهای ریالی حاصل از فروش نفت، ۷۴ درصد افزایش یافته است

سخنگوی دولت گفت: خوشبختانه ۷۴ درصد درآمدهای ریالی حاصل از فروش نفت در سه ماه نخست امسال با افزایش روبه‌رو شده، اما باوجود مطلوب بودن منابع ارزی کشور و افزایش حدود ۲۱ درصدی صادرات باید نیازها و مشکلات برطرف شود.

سه شنبه 12 تیر ماه 1397
معظمی: اکنون زمان تعامل گسترده رسانه ها با اصحاب صنعت است

معاون وزیر صنعت در دیدار با مدیرعامل ایرنا، بر استفاده از دانش و ابزارهای تخصصی اطلاع رسانی برای کمک به صنعت تاکید کرد و گفت: اکنون بیش از گذشته، ضرورت همکاری گسترده اصحاب متخصص در بخش های رسانه، ارتباطات و تبلیغات با صنعت و تولیدکنندگان داخلی احساس می‌شود.

سه شنبه 12 تیر ماه 1397
امکان ندارد نفت منطقه صادر و ایران از صادرات نفت محروم شود

رئیس جمهوری با بیان این‌که آمریکایی‌ها مدعی شده‌اند که می‌خواهند به طور کامل جلو صادرات نفت ایران را بگیرند، گفت: امکان ندارد که نفت ایران صادر نشود و آن وقت نفت منطقه صادر شود، اگر شما می‌توانید این کار را انجام دهید تا نتیجه آن را ببینید.

سه شنبه 12 تیر ماه 1397
طرح توسعه میدان نفتی سوسنگرد توسط ایدرو اویل به شرکت ملی نفت ایران تحویل شد

طرح توسعه میدان نفتی سوسنگر توسط شرکت توسعه نفت و گاز گسترش ایرانیان ( ایدرو اویل) تحویل شرکت ملی نفت ایران شد.

سه شنبه 12 تیر ماه 1397
اولین  قبلی  ...  276  277  278  279  280  281  282  283  284  285  ...  بعدی  آخرین