افتتاح طرح‌های پتروشیمی نماد اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مراسم بهره‌برداری از ۲ واحد پتروشیمی و فاز یک نیروگاه مجتمع پتروشیمی دماوند، اجرای این طرح‌ها را نماد اجرای اقتصاد مقاومتی، جذب سرمایه‌ و افزایش صادرات و ارزآوری برای کشور عنوان کرد.

سه شنبه 13 شهریور ماه 1397
تولید اتان در ایران تا سال ۹۹ به ۱۷,۶ میلیون تن می‌رسد

وزیر نفت با اشاره به دو برابر شدن تولید اتان از سال ۹۲ تا ۹۶ گفت: براساس برآوردها، تولید اتان در صنعت پتروشیمی ایران در سال ۹۸ به ۱۲.۷۵ میلیون تن و در سال ۹۹ به ۱۷.۶ میلیون تن می‌رسد.

سه شنبه 13 شهریور ماه 1397
مشمولان قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در وزارت نفت ۱۵ نفر هستند

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت سخنان نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی مبنی بر حضور ۸ هزار نفر بازنشسته در وزارت نفت را تکذیب کرد.

دوشنبه 12 شهریور ماه 1397
جزییات 3 طرح پتروشیمی که فردا با حضور روحانی افتتاح می‌ شود

رییس جمهوری فردا (سه شنبه) در عسلویه به طور رسمی آغاز بهره برداری از سه طرح جدید پتروشیمی را کلید می زند تا گام تازه ای برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی در زمینه کاهش خام فروشی و افزایش تولید محصولات دارای ارزش افزوده بیشتر، برداشته شود.

دوشنبه 12 شهریور ماه 1397
نتایج درخشان کنکوری‎های پارس‎جنوبی و غرب‎کارون با حمایت وزارت نفت

وزیر نفت با ارسال گزارشی به دکتر حسن روحانی، رئیس‎جمهوری، عملکرد مسئولیت اجتماعی این وزارتخانه را در زمینه «برگزاری کلاس‎های آمادگی کنکور سراسری برای دانش‎آموزان مستعد مناطق پارس‎جنوبی و غرب‎کارون» تشریح کرد.

دوشنبه 12 شهریور ماه 1397
عملکرد نفت و گاز کارون در یک سال گذشته تشریح شد

مدیر عامل شرکت بهره‎برداری نفت و گاز کارون عملکرد این شرکت در حوزه‎های تولید، ساخت داخل، حمایت از کالای ایرانی و عمل به مسئولیت‎های اجتماعی در یک سال گذشته را تشریح کرد.

دوشنبه 12 شهریور ماه 1397
اولین  قبلی  ...  276  277  278  279  280  281  282  283  284  285  ...  بعدی  آخرین