دریافت گواهینامه سامانه مدیریت امنیت اطلاعات در مدیریت اکتشاف

فناوری اطلاعات مدیریت اکتشاف، مدرک گواهینامه سامانه مدیریت امنیت اطلاعات را از مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری دریافت کرد.

سه شنبه 13 شهریور ماه 1397
پردیس؛ بزرگ‌ترین صادرکننده اوره و آمونیاک ایران

مدیرعامل پتروشیمی پردیس گفت: ۶۵ درصد صادرات اوره و آمونیاک ایران از این پتروشیمی و ۳۵ درصد بقیه از چهار مجتمع دیگر صادر می‌شود.

سه شنبه 13 شهریور ماه 1397
۱۰ گروه کالاهای کاربردی صنعت نفت دارای استاندارد ملی شدند

۱۹ استاندارد ملی برای ۱۰ گروه کالاهای اساسی صنعت نفت تدوین شده است که از این میان، ۶ استاندارد شماره ملی دریافت کرده‎اند و ۱۳ استاندارد نیز پس از ویراستاری نهایی دارای شماره ملی می‎شوند.

سه شنبه 13 شهریور ماه 1397
۲ واحد پتروشیمی و فاز یک نیروگاه مجتمع پتروشیمی دماوند به بهره‌برداری رسمی رسید

فاز سوم پتروشیمی پردیس، پتروشیمی مرجان و فاز یک نیروگاه مجتمع پتروشیمی دماوند هم‌اکنون با حضور دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری، بیژن زنگنه، وزیر نفت، سرتیپ امیر حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهوری، در عسلویه به بهره‌برداری رسمی رسید.

سه شنبه 13 شهریور ماه 1397
تهیه نقشه راه مدیریت کربن در دستورکار موسسه مطالعات بین‎المللی انرژی

رئیس موسسه مطالعات بین‎المللی انرژی گفت: با اجرای طرح فناوری بازیافت دی‎اکسیدکربن (CDR) می‎توان شاهد کاهش هدررفت دی‎اکسیدکربن در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی بود.

سه شنبه 13 شهریور ماه 1397
۶ رکن نحوه مدیریت بازیافت دی‎اکسیدکربن در صنعت نفت

کاهش انتشار کربن، سازگار شدن با پدیده تغییر اقلیم، مدیریت مباحث مالی، تدوین گزارش‎ها، انتقال فناوری و ظرفیت‎سازی و آموزش نیروی انسانی ۶ رکن نحوه مدیریت بازیافت دی‎اکسیدکربن در صنعت نفت کشور است که برای اجرای هر یک از موارد یاد شده باید زیرساخت‌های لازم را در وزارت نفت و زیرمجموعه‎های آن فراهم کرد.

سه شنبه 13 شهریور ماه 1397
اولین  قبلی  ...  275  276  277  278  279  280  281  282  283  284  ...  بعدی  آخرین