شرکت ملی حفاری ۱۰۹ حلقه چاه نفت و گاز حفر و تکمیل کرد

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از حفر و تکمیل ۱۰۹ حلقه چاه نفت و گاز با ثبت متراژ حفاری ۱۳۳ هزار و ۲۲۲ متر در یک سال گذشته خبر داد.

چهارشنبه 5 شهریور ماه 1399
تشریح اقدام‌های شرکت ملی نفت ایران در حوزه اچ‌اس‌یی

مدیر اچ‌اس‌یی شرکت ملی نفت ایران از صفر شدن حوادث پرسنلی و فرآیندی منجر به فوت شرکت ملی نفت ایران در سال ۹۸ خبر داد و گفت: این مدیریت بر آن بوده است تا با انجام اقدام‌های مناسب، در جهت کاهش هرچه بیشتر آسیب‌های مرتبط گام بردارد.

چهارشنبه 5 شهریور ماه 1399
ضرورت ورود مگفا به بازار های نوین عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو در بازید از مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) بر ورود این شرکت به حوزه ها و بازار های مختلف و نوین عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات تاکید کرد

چهارشنبه 5 شهریور ماه 1399
سرپرست وزارت صنعت:تامین نیاز داخلی بر صادرات تقدم دارد

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: تلاش دولت، ثبات هر چه بیشتر در تصمیم‌گیری‌ها و پرهیز از برخی تصمیم‌های خارج از برنامه است، ضمن اینکه همواره ابتدا بازار داخل مهم بوده و بعد، صادرات مورد نظر است.

چهارشنبه 5 شهریور ماه 1399
موفقیت صنعت نفت در توسعه و بهره‌برداری هم‌زمان با تحریم‌ها

وزیر نفت مجموع سرمایه‌گذاری در سه طرح خط لوله ششم و نهم و ایستگاه‌های آن، فاز نخست پتروشیمی بوشهر و نیروگاه غرب کارون را ۴.۷ میلیارد یورو عنوان کرد و گفت: صنعت نفت با وجود شدیدترین تحریم‌ها نه‌تنها در بهره‌برداری از تأسیسات تولیدی موفق بوده، بلکه طرح‌های توسعه‌ای را هم در چنین شرایط دشواری‌ پیش برد.

دوشنبه 3 شهریور ماه 1399
سردار جنگل، دروازه تولید نفت ایران در آب‌های عمیق می‌شود

مدیرعامل شرکت نفت خزر با اشاره به تدوین طرح امکان‌سنجی تولید زودهنگام از سردار جنگل، گفت: سردارجنگل در آینده، دروازه تولید نفت ایران در آب‌های عمیق می‌شود.

دوشنبه 3 شهریور ماه 1399
اولین  قبلی  ...  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  ...  بعدی  آخرین