ظرفیت تولید صنعت پتروشیمی ایران به ۷۷ میلیون تن می‌رسد

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی به افتتاح سه طرح از طرح‌های جهش دوم صنعت پتروشیمی اشاره کرد و گفت: با بهره‌برداری از این طرح‌ها، ظرفیت تولید سالانه صنعت پتروشیمی به مرز ۷۷ میلیون تن می‌رسد.

چهارشنبه 3 دی ماه 1399
حفر و تکمیل بیش از ۴ هزار حلقه چاه نفت و گاز در کارنامه ملی حفاری

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در بیان عملکرد این شرکت در بیش از چهار دهه گذشته گفت: بر اساس مستندها، این شرکت در ۴۱ سالی که از تاسیس آن می‌گذرد، موفق به حفاری و تکمیل ۴ هزار و ۷۲۲ حلقه چاه نفت و گاز در مناطق خشکی و دریایی کشور شده است.

چهارشنبه 3 دی ماه 1399
جهانگیری:توسعه صنعت پالایش نفت‌خام و میعانات در تاریخ کشور ماندگار است

معاون اول رییس جمهوری اقدامات وزارت نفت در توسعه صنعت پالایش نفت خام و میعانات را در تاریخ کشور ارزنده و ماندگار توصیف کرد و از وزیر نفت خواست درباره این دستاوردها به نحو مطلوب اطلاع رسانی شود.

سه شنبه 2 دی ماه 1399
ایران از سرمایه‌گذاری شرکت‌های روس در صنعت نفت استقبال می‌کند

ایران از سرمایه‌گذاری شرکت‌های روس در صنعت نفت استقبال می‌کند

سه شنبه 2 دی ماه 1399
منابع لازم در بودجه ۱۴۰۰ برای سرمایه‌گذاری‌های عمرانی در نظر گرفته شد

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه دولت در حد توان و امکانات سعی می‌کند دیدگاه‌های اصلاحی مجلس را با حفظ شاکله کلی بودجه لحاظ کند، گفت: در بودجه سال ۱۴۰۰ منابع لازم برای سرمایه‌گذاری‌های عمرانی و حمایت از قشور کم درآمد، در نظر گرفته شده است.

سه شنبه 2 دی ماه 1399
ارتقاء داخلی سازی در پروژه‌های عظیم کشور

وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) با اشاره به تجربه و دانش انباشته این سازمان در انجام پیمانکاری های بزرگ به ویژه در دو دهه اخیر، بر توسعه این فعالیت‌ها با رویکرد توانمندسازی زنجیره پیمانکاران فرعی و افزایش ضریب داخلی‌سازی اقلام و کالاهای مورد استفاده در پروژه های عظیم کشور تاکید کرد.

دوشنبه 1 دی ماه 1399
اولین  قبلی  ...  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  ...  بعدی  آخرین