مشارکت بخش خصوصی در سوآپ و صادرات فرآورده‌های نفتی

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: برای توانمندسازی بخش خصوصی، سوآپ و صادرات فرآورده‌های نفتی با همکاری این بخش انجام می‌شود.

جمعه 19 مرداد ماه 1397
ظرفیت تلمبه‌خانه نفت صادراتی اهواز ۷۵۰ هزار بشکه در روز افزایش یافت

مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از افزایش روزانه ۷۵۰ هزار بشکه‌ای ظرفیت پمپاژ نفت خام در تلمبه‌خانه نفت صادراتی اهواز به‌دنبال نوسازی یک دستگاه توربین گازی خبر داد.

جمعه 19 مرداد ماه 1397
ایران از مذاکره با پاکستان درخصوص انتقال گازاستقبال می کند

معاون امور بین الملل وزارت نفت شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا تصریح کرد: ایران از ادامه مسیر مذاکره با پاکستان در خصوص خط لوله انتقال گاز استقبال می کند.

پنجشنبه 18 مرداد ماه 1397
اتحادیه اروپا تحریم‌های آمریکا را رعایت نمی‌کند

وزیر امورخارجه گفت: وقتی آمریکا در سال ۹۱ تحریم‌های نفتی را تحمیل کرد اتحادیه اروپا نیز تحریم‌های نفتی گسترده‌ای بر ایران تحمیل کرد، اما هم اکنون این اتحادیه تحریم‌های آمریکا را رعایت نخواهد کرد.

پنجشنبه 18 مرداد ماه 1397
توافق مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و هیات اعزامی از مرکز تجارت بین الملل ICT به جمهوری اسلامی ایران

هیات مرکز تجارت بین الملل در بازدید از سازمان مدیریت صنعتی پیشنهاد همکاری در زمینه استفاده از بانک های اطلاعاتی این مرکز، طراحی راهبرد توسعه صادرات ایران و آموزش درباره ظرفیت سازی بنگاه های دانش بنیان و بازاریابی را ارایه کرد.

پنجشنبه 18 مرداد ماه 1397
رئیس هیات عامل ایدرو در پیامی روز خبرنگار را به تلاشگران عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت

برخود لازم می دانم از همه خبرنگاران و روزنامه نگارانی که متصف به اخلاق مداری حرفه ای ، دارای دانش تخصصی این حوزه و نگاه ملی به امور هستند، به پاس کوشش هایی که در مسیر تعالی کشور به خرج می دهند ، سپاسگزاری کنم.

پنجشنبه 18 مرداد ماه 1397
اولین  قبلی  ...  272  273  274  275  276  277  278  279  280  281  ...  بعدی  آخرین