ژاپن: در حال بررسی تحریم های آمریکا علیه ایران هستیم

تهران - ایرنا - دبیر اول کابینه ژاپن گفت که کشورش در حال بررسی تحریم های آمریکا علیه ایران بوده و در این باره با واشنگتن و تهران در حال گفت و گو است.

چهارشنبه 6 تیر ماه 1397
شرکت ملی حفاری، گزینه مناسب برای اجرای پایلوت مدیریت دارایی فیزیکی

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: این شرکت می‎تواند گزینه خوبی برای اجرای پایلوت طرح‎های مربوط به مدیریت دارایی‎های فیزیکی باشد.

چهارشنبه 6 تیر ماه 1397
یکپارچگی، رکن مهم مدیریت دارایی‎های فیزیکی صنعت نفت است

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، بر اهمیت مولفه «یکپارچگی» در مدیریت یکپارچگی دارایی‎های فیزیکی صنعت نفت و گاز تاکید کرد و گفت: توجه کافی به این مولفه، سازمان‎ها را در خلق ارزش و مدیریت بهینه ریسک یاری می‎دهد.

چهارشنبه 6 تیر ماه 1397
گسترش همکاری ایران و ازبکستان در حوزه های انرژی و صنایع نوین

در دیدار معاون وزیر و رئیس هیئت عامل ایدرو با وزیر تجارت خارجی ازبکستان و نیز نماینده ویژه رئیس جمهور ازبکستان و هیئت همراه برگسترش همکاری های دو کشور در حوزه های صنایع نوین ، صنایع غذایی ، دارویی و انرژی تاکید شد .

چهارشنبه 6 تیر ماه 1397
بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن با محوریت حمایت از کالای ایرانی

دبیر ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن با اشاره به شعار امسال، از برگزاری روز ملی صنعت و معدن با رویکرد و محوریت حمایت از کالای ایرانی خبر داد.

چهارشنبه 6 تیر ماه 1397
پاسخ وزیر نفت به ابهامات مصوبه اجلاس اخیر اوپک

وزیر نفت در خصوص جلسه اخیر اوپک گفت: آنچه در این جلسه درباره آن تصمیم گیری شد حفظ سقف تولید بر اساس قطعنامه اکتبر ۲۰۱۶ اعضا است و هر گفته دیگری در این زمینه شبهه‌آفرینی است.

دوشنبه 4 تیر ماه 1397
اولین  قبلی  ...  270  271  272  273  274  275  276  277  278  279  ...  بعدی  آخرین