اختیارات خاص به معاون امورعملیات غیرصنعتی شرکت ملی نفت تفویض شد

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در نامه‌ای حق امضای ناشی از اختیارات موضوع ماده ۵۲ قانون اساسنامه شرکت ملی نفت ایران را به معاون عملیات غیرصنعتی این شرکت تفویض کرد.

شنبه 3 آذر ماه 1397
توجه به منابع انسانی اولویت‌ شرکت ملی حفاری است

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران، صنعت حفاری را صنعتی فناوری‌محور برشمرد و گفت: اولویت ما توجه به منابع انسانی به عنوان سرمایه اصلی سازمان است.

شنبه 3 آذر ماه 1397
شرکت ملی حفاری حامی سازندگان و صنعتگران ایرانی است

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی گفت: این شرکت همه تلاش خود را برای حمایت از سازندگان و صنعتگران داخلی انجام داده و اولویت تامین کالا از منابع و تولیدات داخلی در دستور کار قرار دارد.

شنبه 3 آذر ماه 1397
جمع آوری گازهای همراه با استفاده از تزریق هوای فشرده

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون گفت: نخستین بار در این شرکت از روش تزریق هوای فشرده برای جلوگیری از سوزاندن گازهای همراه نفت استفاده شده است.

شنبه 3 آذر ماه 1397
قرارداد طرح توسعه کرنج به‎زودی مشخص می‎شود

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در مورد آخرین وضعیت طرح توسعه میدان کرنج گفت: در اواخر بهار 1397 با کنسرسیوم پرگس پیش قراردادی در این زمینه امضا شد. خوشبختانه مسیر رسیدن به این قرارداد تقریبا به اتمام رسیده و به زودی قرارداد اصلی مشخص می شود.

شنبه 3 آذر ماه 1397
۴ کتاب فنی و تخصصی در نمایشگاه نفت خوزستان رونمایی شد

همزمان با برگزاری دهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان، از چهار کتاب فنی و تخصصی کارشناسان شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب رونمایی شد.

جمعه 2 آذر ماه 1397
اولین  قبلی  ...  269  270  271  272  273  274  275  276  277  278  ...  بعدی  آخرین