آلودگی‎های ناشی از عملیات حفاری کاهش می‎یابد

مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران از اجرای پروژه‌ای مشترک با همکاری دانشگاه شهید چمران اهواز خبر داد و گفت: با اجرای این پروژه زیست‏‎محیطی، تا ۹۰ درصد از آلودگی‌های ناشی از فعالیت‎های حفاری کاسته می‌شود.

یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 1397
باید به شرکت های ایرانی برای توسعه میادین نفتی فرصت داد

صنعت در سال های گذشته همچون سایر بخش های کشور نیاز به توسعه گسترده داشته است. عمده تجهیزات صنعت نفت نیاز به نوسازی دارد و هنوز هم به دلیل عدم دسترسی کامل به دانش و تجهیزات بین المللی برخی از تجهیزات و کالاهای مورد نیاز باید از مسیر غرب به ایران راه یابد. تجهیزات روتوری (گرداننده)، حتی برخی تجهیزات استخراج و بهره برداری همچون توربو کمپرسورها نیازمند مواد اولیه از جمله آلیاژها و بعضا دانشی است که کشور ما هنوز در مسیر دسترسی به آن ها است.

یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 1397
زیر ساخت‎های توسعه‎ای میدان چنگوله آماده است

مجری طرح توسعه میدان مشترک چنگوله گفت: با فراهم سازی زیرساخت های عملیاتی، این میدان آمادگی لازم برای انجام عملیات اصلی توسعه را دارد.

یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 1397
کاهش ۹۰ درصدی آلودگی های حفاری با امضای یک قرارداد محصول محور

مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران گفت: با رونمایی از مجموعه سیستم مکانیزه فیلتراسیون مخلوط نمایی سیمان در خلا، تا ۹۰ درصد از آلودگی های زیست محیطی در انجام فعالیت های حفاری کاسته می شود.

شنبه 22 اردیبهشت ماه 1397
انتصاب مدیر ارتباطات سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران

با صدور حکمی از سوی معاون وزیر و رئیس هیئت عامل ایدرو « سید فرجام کمانه » به عنوان مدیر جدید ارتباطات سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران منصوب شد.

شنبه 22 اردیبهشت ماه 1397
صادرات روزانه گاز ایران به بغداد ۲ برابر می‌شود

مدیر امور بین‌الملل شرکت ملی گاز با اعلام این که نخستین سال صادرات گاز ایران به بغداد روزهای پایانی خود را می‌گذراند، از افزایش حجم روزانه صادرات گاز به ۱۴ میلیون مترمکعب خبر داد.

شنبه 22 اردیبهشت ماه 1397
اولین  قبلی  ...  268  269  270  271  272  273  274  275  276  277  ...  بعدی  آخرین