باید با استفاده از ساز و کارهای خاص به فکر ایجاد ارزش افزوده در نفت باشیم

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با اشاره به اینکه امروزه باید با استفاده از ساز و کارهای خاص به فکر ایجاد ارزش افزوده باشیم و یکی از این ساز و کارها دستیابی به تکنولوژی روز دنیا و جذب سرمایه است، افزود: با افزایش برداشت از مخازن و با استفاده از مباحث بهبود و ازیاد برداشت، می توانیم کشور را بیش از پیش منتفع سازیم.

پنجشنبه 8 آذر ماه 1397
اهتمام شرکت اروندان به حرکت هدفمند در مسیر تحقق اهداف کلیدی نفت در غرب کارون

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان گفت: این مجموعه به حرکت در مسیر تحقق اهداف مهم نفت در غرب کارون اهتمام دارد که لازم است در این مسیر به مواردی مانند ساختار شرکت، منابع انسانی و ایمنی و محیط زیست توجه بیشتری شود.

پنجشنبه 8 آذر ماه 1397
اقتصاد مقاومتی و جهاد اقتصادی در نفت جریان دارد/ ادامه توسعه صنعت نفت با تلاش روزافزون

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به دستاوردهای کم نظیر صنعت نفت در توسعه غرب کارون، افزایش تولید نفت در مناطق نفت خیز جنوب و اقدام های ارزشمند در حفاری، اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی و جهاد اقتصادی در نفت جریان دارد و توسعه صنعت نفت با تلاش روزافزون ادامه می یابد.

پنجشنبه 8 آذر ماه 1397
عملیاتی شدن ۱۲۶ هزار متر حفاری چاه‎های نفت و گاز در ۸ ماه امسال

سرپرست معاونت مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از تحقق ۱۲۶ هزار و ۸۹۹ متر حفاری چاه‎های نفت و گاز در هشت ماه امسال به‌وسیله ناوگان این شرکت در مناطق نفت‎خیز خشکی و دریایی کشور خبر داد.

چهارشنبه 7 آذر ماه 1397
فهرست بلند منابع واحد دستگاه مرکزی وزارت نفت منتشر شد

فهرست بلند منابع واحد دستگاه مرکزی وزارت نفت (AVL) در سامانه تأمین الکترونیکی کالای صنعت نفت (EP) بارگذاری شده و در اختیار همه کاربران قرار گرفته است.

چهارشنبه 7 آذر ماه 1397
رفع چالش‌ها و حفظ و نگهداشت تولید در منطقه قشم

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در سفر به منطقه قشم بر رفع چالش‌ها و حفظ و نگهداشت تولید در این منطقه عملیاتی تاکید کرد.

چهارشنبه 7 آذر ماه 1397
اولین  قبلی  ...  267  268  269  270  271  272  273  274  275  276  ...  بعدی  آخرین