عالی پور: تلاش مستمر برای تثبیت سرآمدی در تولید

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب: با گذشت ۱۱۰ سال از عمر صنعت نفت ایران، سرمایه‌ عظیم منابع زیرزمینی در گستره مناطق نفت‎خیز جنوب، همچنان مهم‌ترین مزیت اقتصادی است که موتور محرک و زمینه فعالیت‎های پایدار اقتصادی و تجاری کشور به شمار می‌آید.

شنبه 3 شهریور ماه 1397
بورد: توسعه تولید از میدان‌های دریایی؛ تجارب و چشم‌اندازها

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در یادداشتی نوشت: هنگامی که در حوزه نفت و گاز، سخن از موقعیت جغرافیایی ایران می‌شود، نخستین مقوله مهم فارغ از مبحث ترانزیت انرژی، وجود مرز مشترک آبی در برخی میدان‌های نفت و گاز ایران با کشورهای همسایه است که سبب شده توسعه میدان‌های دریایی به‌ویژه میدان‌های مشترک اهمیت بسیاری در برنامه‌ریزی‌های کلان صنعت نفت داشته باشد.

شنبه 3 شهریور ماه 1397
پیام مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

علی کاردر، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.

شنبه 3 شهریور ماه 1397
منصور معظمی: مردم را باید در جریان همه اقدامات قرار دهیم

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، سال 97 را سال خاصی برای ایران دانست و گفت: با توجه به شرایط کنونی اقتصاد کشور، برای مقابله با تحریم آمریکا و تجلی کرامت انسانی، باید جامعه را در جریان همه اقدامات قرار داد.

پنجشنبه 1 شهریور ماه 1397
ممنوعیت خرید کالای خارجی؛ پشتیبان تولید داخلی در پروژه‌های صنعت نفت

مدیرکل نظام تامین و تجاری‎سازی فناوری وزارت نفت، ممنوعیت خرید ۸۴ قلم تجهیزات خارجی دارای مشابه تولید داخل را اقدامی برای پشتیبانی از سازندگان داخلی در اجرای طرح‎های صنعت نفت عنوان کرد.

سه شنبه 30 مرداد ماه 1397
استقرار سامانه مدیریت کیفیت با استانداردی جدید در ملی حفاری

رئیس مهندسی ساختار و بهره‎وری شرکت ملی حفاری ایران از استقرار سامانه مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO۹۰۰۱:۲۰۱۵ در این شرکت خبر داد.

سه شنبه 30 مرداد ماه 1397
اولین  قبلی  ...  267  268  269  270  271  272  273  274  275  276  ...  بعدی  آخرین