شرکت ملی گاز در انجام مسئولیت‌های اجتماعی پیشروست

معاون وزیر نفت در امور گاز گفت: ارائه خدمات به مردم یکی از وظایف اصلی شرکت ملی گاز به شمار می‌آید و توانمندسازی مردم از مهمترین اقدام‌ها در انجام مسئولیت‌های اجتماعی است.

پنجشنبه 5 مهر ماه 1397
وزیر نفت به شهدای حادثه اخیر تروریستی اهواز ادای احترام کرد

وزیر نفت صبح امروز با حضور در گلزار شهدای اهواز نسبت به شهدای حادثه تروریستی اخیر ادای احترام کرد و با محکوم کردن این حادثه گفت: ما راهمان را با قدرت برای سعادت مردم ادامه می‌دهیم.

پنجشنبه 5 مهر ماه 1397
نهایی شدن یادداشت تفاهم نامه همکاری ایران و برزیل

سفیر کشور برزیل در دیدار با معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو از نهایی شدن تفاهم نامه همکاری ایران و برزیل با هدف افزایش سطح روابط تجاری دو کشور خبر داد.

پنجشنبه 5 مهر ماه 1397
لزوم حمایت همه‎جانبه مسئولان از شرکت‎های دانش بنیان

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت گفت: خوشبختانه جوانان و به‌ویژه شرکت‎های دانش‎بنیان کشور توان علمی و فنی بالایی دارند که بهره‎مندی از این ظرفیت‎ها نیازمند حمایت همه‎جانبه مسئولان است.

پنجشنبه 5 مهر ماه 1397
شمارش معکوس برای افزایش ظرفیت تولید گاز در پارس جنوبی

معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران در بازدید از طرح‎های توسعه‎ای پارس جنوبی اعلام کرد که امسال ۳ میلیارد فوت مکعب به ظرفیت تولید روزانه گاز پارس جنوبی اضافه می‎شود.

چهارشنبه 4 مهر ماه 1397
علاقه‌مندی انگلیس برای همکاری با ایران در بخش انرژی

نخست‌وزیر انگلیس در دیدار با دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری گفت که کشورش از توسعه روابط و همکاری‌ها با ایران در بخش‌های مختلف از جمله اقتصادی و انرژی استقبال می‌کند.

چهارشنبه 4 مهر ماه 1397
اولین  قبلی  ...  267  268  269  270  271  272  273  274  275  276  ...  بعدی  آخرین