بانک مرکزی برای رویارویی با تحریم‌های نفتی آمریکا برنامه‌ریزی کند

معاون اول رئیس جمهوری گفت: یکی از برنامه‌های آمریکا برای کاهش درآمدهای ارزی ایران، اعمال محدودیت در فروش نفت، صنایع پتروشیمی و فلزی است که در این شرایط بانک مرکزی باید در سیاست‌های خود بازنگری کند.

یکشنبه 7 مرداد ماه 1397
فعالیت در پارس جنوبی در ۳ ماه آینده شتاب بیشتری می‌گیرد

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: فعالیت جبهه‌های کاری مختلف در پروژه‌های پارس جنوبی در سه ماه آینده شتاب بیشتری می‌گیرد.

شنبه 6 مرداد ماه 1397
راهنمای الزام‌های ایمنی در عملیات هوازدایی و تزریق گاز ابلاغ شد

راهنمای الزامات ایمنی در عملیات هوازدایی و تزریق گاز در مراحل راه‌اندازی واحدهای عملیاتی و فرآیندهای تعمیراتی از سوی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به شرکت‌های فرعی و تابع ابلاغ شد.

شنبه 6 مرداد ماه 1397
پروژه ایمن‎سازی خطوط لوله در شرکت نفت و گاز گچساران اجرا شد

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: با تلاش همکاران عملیاتی اداره تعمیرات خطوط لوله این شرکت پروژه ایمن سازی خطوط لوله و تأسیسات اجرا شد.

شنبه 6 مرداد ماه 1397
صنایع دریایی بهترین فرصت برای اشتغال آفرینی در کشور محسوب می شود

مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) در نشست تخصصی صنایع دریایی گفت: اعتماد به توان داخلی بخصوص در حوزه صنایع راهبردی نظیر کشتی سازی هویت بخش صنایع داخلی است.

شنبه 6 مرداد ماه 1397
صادرات محصولات پارس جنوبی 22 درصد افزایش یافت

صادرات منطقه پارس جنوبی به عنوان قطب انرژی و گازی ایران، با وجود بازگشت تحریم های آمریکا روندی رو به افزایشی داشته به طوری که در چهارماه نخست امسال 22 درصد رشد کرده است که در صدر آن میعانات گازی قرار دارد.

شنبه 6 مرداد ماه 1397
اولین  قبلی  ...  266  267  268  269  270  271  272  273  274  275  ...  بعدی  آخرین