ارائه طرح‌ها بدون تأمین منابع، سبب ایجاد مشکلات تورمی می‌شود

رئیس‌جمهوری گفت: ارائه برخی طرح‌ها که منابع آن دیده نشده باشد نمی‌تواند به رفع معضلات کمک کند و ممکن است سبب ایجاد مشکلات تورمی، یا دامن زدن به انتظارهای غیرواقعی شود.

سه شنبه 6 آبان ماه 1399
تحریم وزارت نفت را ظلم جدید آمریکا علیه ایران می‌دانیم

سخنگوی دولت در خصوص تحریم وزارت نفت گفت: ما این موضوع را ظلم جدید آمریکا علیه ایران می‌دانیم و در عین حال این تأثیری بر ما نخواهد داشت.

سه شنبه 6 آبان ماه 1399
قدردانی رئیس‌جمهوری از توسعه‌دهندگان پارس جنوبی

حسن روحانی، رئیس‌جمهوری در واکنش به گزارش وزیر نفت درباره «توسعه میدان گازی مشترک پارس جنوبی و قرار گرفتن ایران در رتبه سوم تولید گاز جهان» نوشت:‌ «از همه مدیران، مهندسان و کارگران که چنین افتخاری را برای ایران عزیز خلق کرده‌اند، تقدیر و تشکر شود».

سه شنبه 6 آبان ماه 1399
50 هزار میلیارد تومان تسهیلات جهش تولید جهت افزایش سرمایه در گردش شرکت‌های داخلی

رزم‌حسینی: ۵۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات «جهش تولید» به منظور افزایش سرمایه در گردش در اختیار شرکت‌های داخلی قرار خواهد گرفت.

سه شنبه 6 آبان ماه 1399
تدوین دو سند برای بهینه‌سازی مصرف سوخت در کشور

وزیر نفت با اشاره به تدوین دو سند برای بهینه‌سازی مصرف سوخت در کشور گفت: نخستین سند مربوط به تولید و مصرف گاز تا افق ۱۴۲۰ و دومین سند نیز مربوط به نوسازی حمل و نقل عمومی و تغییر ترکیب سبد سوخت کشور است.

سه شنبه 6 آبان ماه 1399
بهره گیری ایدرو از تجربه دو دهه انجام پروژه های عظیم پیمانکاری در حوزه انرژی

معاون وزیر صمت و رئیس جدید هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در مراسم آغاز به کار خود گفت تمرکز و توسعه پیمانکاری های بزرگ تخصصی با توجه به شرایط ویژه بین المللی محور جدید فعالیت های این سازمان است .

سه شنبه 29 مهر ماه 1399
اولین  قبلی  ...  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  ...  بعدی  آخرین