شرکت پایانه‎های نفتی در اجرای الزامات ایمنی پیشگام است

مدیرعامل شرکت پایانه‎های نفتی با بیان اینکه این شرکت پیشگام در اجرای الزامات حوزه ایمنی است، گفت: این مسأله در موارد مختلف از جمله حوادث در خشکی و روی آب ثابت شده است و نیروهای ما عملیات های بی سابقه ای را در حوزه ایمنی انجام داده اند.

سه شنبه 8 خرداد ماه 1397
500 شرکت اتریشی با ایران ارتباط مستقیم دارند

سفر اتریش در تهران از ارتباط مستقیم 500 شرکت اتریشی با شرکت های ایرانی خبر داد و خواستار تبادل اقتصادی و صنعتی بین بخش خصوصی دو کشور شد.

سه شنبه 8 خرداد ماه 1397
حوادث و نقص تجهیزات نفتی در ایران 2 برابر میانگین جهانی است

مدیرکل نظام مدیریت دارایی‌های‎ فیزیکی وزارت نفت اعلام کرد: با وجود 2 برابر بودن حوادث نفتی در ایران نسبت به میانگین جهانی، فعالیت های پیشگیرانه ما نصف استانداردهای بین المللی است.

سه شنبه 8 خرداد ماه 1397
۲۹ بسته سرمایه‎گذاری برای توسعه ۲۸ مخزن نفت‌خیز جنوب اجرا می‎شود

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با اشاره به برنامه‎ریزی این شرکت برای توسعه ۲۸ مخزن نفتی در قالب قراردادهای عملیات‎محور، از تدوین ۲۹ بسته سرمایه‎گذاری به این منظور خبر داد و گفت: مجوز برگزاری مناقصه ۱۱ بسته سرمایه‎گذاری اخذ شده است.

سه شنبه 8 خرداد ماه 1397
ریسک نوسان ارزی برای سازندگان داخلی پوشش داده می شود

رئیس انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت از برنامه وزارت نفت برای ابلاغ بخشنامه «تعدیل» خبر داد و گفت: بر اساس این بخشنامه، شرکت هایی که پس از امضای قرارداد با افزایش نرخ ارز و سایر هزینه ها مواجه شده اند، مابه تفاوت نوسان قیمت را دریافت می کنند.

دوشنبه 7 خرداد ماه 1397
اوپک، تحریم ایران را به عوامل مخرب رشد اقتصادی جهان افزود

سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در گزارش اخیر خود بازگشت تحریم های آمریکا علیه ایران را به عوامل مخرب رشد اقتصادی جهان افزود و هشدار داد، سیاست های تجاری این کشور و تحریم های آن علیه ایران و روسیه تا حدودی چشم انداز رشد اقتصاد جهانی را به خطر می اندازد.

دوشنبه 7 خرداد ماه 1397
اولین  قبلی  ...  261  262  263  264  265  266  267  268  269  270  ...  بعدی  آخرین