نگاهی به مهمترین پروژه های ایدرو

سرپرست سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) از طرح‌های جدید این سازمان مبنی بر نوسازی ناوگان حمل و نقل تجاری، ساخت 2000 واگن مترو و همچنین راه‌اندازی کارخانه آب شیرین کن خبر داد.

دوشنبه 26 آذر ماه 1397
سیاست‎های فرهنگی ملی حفاری باید همسو با اهداف برنامه‎های صنعت نفت باشد

مدیرعامل شرکت ملی حفاری گفت: سیاست‎های فرهنگی این شرکت باید همسو با برنامه‎های صنعت نفت ترسیم و اجرا شود.

یکشنبه 25 آذر ماه 1397
کمک ایدرو به شرکت های دانش بنیان در تبدیل ایده به محصول

سرپرست ایدرو گفت : سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در موضوع تبدیل ایده به محصول ، کمک رسان شرکت های دانش بنیان ، پارک های فناوری و بخش خصوصی است .

یکشنبه 25 آذر ماه 1397
موانع اجرای خط لوله تامین گاز نیروگاه غرب کارون بررسی شد

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت بر لزوم تسریع در روند اجرای پروژه نیروگاه غرب کارون تاکید و با ارائه راهکارهایی، موانع اجرای خط لوله تامین گاز این نیروگاه را بررسی کرد.

یکشنبه 25 آذر ماه 1397
چالش‎های منابع انسانی، فاوا و کالای نفت بررسی شد/ همدلی و همفکری ضامن پیشرفت اهداف سازمانی

در چهارمین نشست هم اندیشی معاونت امورعملیات غیرصنعتی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ضمن تاکید بر ضرورت همدلی و همفکری در جهت پیشبرد اهداف سازمانی و توسعه ای این شرکت، چالش‎های سه حوزه منابع انسانی، فناوری اطلاعات و تامین کالا بررسی و برنامه‎های پیش‎رو در این حوزه‎ها تشریح شد.

یکشنبه 25 آذر ماه 1397
کسب تکنولوژی هم‎پایه دارا بودن ذخایر هیدروکربوری است/ ضرورت تجهیز صنعت نفت به فناوری‎های روز دنیا

تکنولوژی در صنایع نفت و گاز در جهان معاصر، همگام با نیازهای روبه رشد مصرف منابع هیدروکربوری رشد کرده و به جایی رسیده که امروز علم به فناوری های روز در صنعت نفت، هم پایه دارا بودن منابع و ذخایر هیدروکربوری به شمار می آید. تکنولوژی توانسته ‌است افزون بر صیانت از منابع خدادادی نفت و گاز، هزینه‌های مربوط به تولید و پالایش را به نحو موثری کاهش دهد و اشتیاق به سرمایه‌گذاری در اکتشاف و تولید نفت و گاز طبیعی در نقاط دوردست را افزایش دهد. در این میان ایران با در اختیار داشتن 159 میلیارد بشکه نفت و 34 تریلیون متر مکعب گاز، باید پاسخی برای نیاز رو به رشد خود در دستیابی به تکنولوژی روز در صنعت نفت بیابد.

یکشنبه 25 آذر ماه 1397
اولین  قبلی  ...  260  261  262  263  264  265  266  267  268  269  ...  بعدی  آخرین