نصب سکوهای در حال توسعه پارس جنوبی بر اساس زمانبندی تکمیل حفاری/ ۶ سکو امسال نصب می‌شود

مدیر برنامه ریزی و کنترل طرح های شرکت نفت و گاز پارس روند متوازن پیشرفت کار در مراحل ساخت سکوهای تولیدی فازهای ۱۳ ، ۱۴ و ۲۴-۲۲ پارس جنوبی به موازات حفاری و تکمیل چاه های توسعه ای مربوط به هر سکو را از مهم ترین عوامل اولویت بندی حمل و نصب سکوها عنوان کرد و گفت: بر این اساس، اولویت اول کارفرما در حمل و نصب سکوهای فراساحل، بر پایه امکان تولیدی شدن آن سکو و برداشت بیشتر از میدان مشترک قرار گرفته است.

شنبه 12 خرداد ماه 1397
طرح توسعه مخازن آسماری و بنگستان میدان شادگان بررسی شد

طرح توسعه مخازن آسماری و بنگستان میدان شادگان که قرار است قرارداد آن بر اساس مدل قراردادی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب منعقد شود، در جلسه اخیر کمیته مشاورین مدیریت مخازن بررسی شد.

شنبه 12 خرداد ماه 1397
توتال عرصه را به چینی ها می بازد

شرکت فرانسوی توتال با اشاره به فرصت 60 روزه برای دریافت معافیت از تحریم های واشنگتن اعلام کرد که این احتمال بسیار ضعیف است. در صورتی که شرکت توتال از ادامه فعالیت در ایران بازماند، شرکت چینی CNPC (سی‌ان‌پی‌سی)جایگزین آن خواهد شد.

شنبه 12 خرداد ماه 1397
پالایشگاه هندی خواستار خرید نفت بیشتری از ایران شد

پالایشگاه هندی «بهارات پترولیوم- BPCL» خواستار خرید یک میلیون بشکه نفت بیشتر از ایران برای ماه جاری میلادی (ژوئن) شده است.

شنبه 12 خرداد ماه 1397
شورای اقتصاد افزایش برداشت از ۲۹ میدان نفتی را تصویب کرد

شورای اقتصاد افزایش تولید نفت از ۲۹ میدان نفتی در حال بهره برداری و نیز نگهداشت، نوسازی و بهسازی تجهیزات در این میدان‌ها را تصویب کرد.

سه شنبه 8 خرداد ماه 1397
انجام ۲۰۹ عملیات نمودارگیری درون چاهی و سطحی، چاه پیمایی و تکمیل چاه

مدیر خدمات ویژه شرکت ملی حفاری ایران از انجام ۲۰۹ عملیات نمودارگیری درون چاهی و سطحی، چاه پیمایی و تکمیل چاه از سوی متخصصان این مدیریت در ۲ ماه نخست امسال بر روی چاه های نفت و گاز در مناطق خشکی و دریایی کشور خبر داد.

سه شنبه 8 خرداد ماه 1397
اولین  قبلی  ...  259  260  261  262  263  264  265  266  267  268  ...  بعدی  آخرین