سردار جنگل، دروازه تولید نفت ایران در آب‌های عمیق می‌شود

مدیرعامل شرکت نفت خزر با اشاره به تدوین طرح امکان‌سنجی تولید زودهنگام از سردار جنگل، گفت: سردارجنگل در آینده، دروازه تولید نفت ایران در آب‌های عمیق می‌شود.

دوشنبه 3 شهریور ماه 1399
حفظ سطح تولید میدان‌های مشترک فلات قاره در اوج تحریم

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران از حفظ سطح تولید میدان‌های مشترک تحت مدیریت این شرکت با وجود تحریم‌های ظالمانه غرب علیه کشورمان خبر داد.

دوشنبه 3 شهریور ماه 1399
مطالعه میدان مینو در دستور کار آتی نفت و گاز اروندان

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان در اعلام برنامه‌های میان‌مدت و بلندمدت این شرکت، از طرح مطالعه امکان‌سنجی تولید زودهنگام میدان مینو نام برد.

یکشنبه 2 شهریور ماه 1399
نفت مناطق مرکزی ۹۰ میلیارد مترمکعب گاز تولید کرد

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران گفت: از ابتدای سال ۹۸ تا پایان تیرماه امسال، ۸۹ میلیارد و ۸۷۶ میلیون مترمکعب گاز و ۵۵ میلیون و ۸۶۵ هزار بشکه نفت در این شرکت تولید شده است.

یکشنبه 2 شهریور ماه 1399
تاکید مقام معظم رهبری بر افزایش تولید و تقویت شرکت‌های دانش بنیان

رهبر معظم انقلاب اسلامی رفع موانع تولید را از وظایف اساسی دولت برشمردند وبر تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان و افزایش تولید تاکید کردند.

یکشنبه 2 شهریور ماه 1399
ارزش فروش خالص محصولات پتروشیمی ایران به ۲۵ میلیارد دلار می‌رسد

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه در هفت سال گذشته تولید کشور در صنعت پتروشیمی تقریباً دو برابر شده است، گفت: ارزش فروش خالص محصولات پتروشیمی ایران از ۱۱ میلیارد دلار به ۲۵ میلیارد دلار در سال ۱۴۰۰ می‌رسد و با تکمیل جهش سوم صنعت پتروشیمی در سال ۱۴۰۴ این درآمدها به ۳۷ میلیارد دلار خواهد رسید.

یکشنبه 2 شهریور ماه 1399
اولین  قبلی  ...  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  ...  بعدی  آخرین