صنعت نفت ایران باید دانش‌بنیان و فناورمحور شود

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت معقد است که صنعت نفت کشور باید به یک صنعت دانش بنیان و فناورمحور تبدیل شود و لازمه تحقق این هدف را تقویت پژوهش و زیرساخت‌های پژوهشی می‌داند.

یکشنبه 31 تیر ماه 1397
ارزیابی صلاحیت مدیران دولتی در سازمان مدیریت صنعتی

مدیر مشاوره و تحقیق سازمان مدیریت صنعتی اعلام کرد: دستگاه های دولتی بنابر الزام دولت برای ارزیابی صلاحیت مدیران می توانند با مراجعه به سازمان مدیریت صنعتی نسبت به معرفی مدیران دستگاه ها جهت ارزیابی و صدور گواهی نامه صلاحیت اقدام نمایند.

یکشنبه 31 تیر ماه 1397
زاگرس جنوبی سال گذشته بیش از ۵۸ میلیارد متر مکعب گاز تولید کرده است

سال گذشته بیش از ۵۸ میلیارد متر مکعب گاز و ۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار بشکه میعانات گازی و نفت در شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی تولید شده که ارزش انرژی آنها معادل با ۳۸۵ میلیون بشکه نفت است.

یکشنبه 31 تیر ماه 1397
دستگاه Land Burner در راستای حفاظت از محیط زیست طراحی و ساخته شد

مدیر خدمات فنی حفاری شرکت ملی حفاری ایران از طراحی و ساخت دستگاه Land Burner از سوی واحد حفاری با هوا این مدیریت در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و حفاظت از محیط زیست در مناطق عملیاتی خبر داد.

یکشنبه 31 تیر ماه 1397
فرآیند انتقال پایدار نفت خام در نفت و گاز غرب تسهیل شد

مدیرعامل شرکت بهره‎برداری نفت و گاز غرب گفت: با تعمیر همه توربوپمپ‎های واحدهای عملیاتی این شرکت در سال گذشته، فرآیند انتقال پایدار نفت خام در مناطق عملیاتی نفت و گاز غرب تسهیل شده است.

شنبه 30 تیر ماه 1397
ضرورت تداوم حمایت از فعالیت‎های توسعه‎ای نفت در غرب کارون

رئیس امور انرژی سازمان برنامه و بودجه، فعالیت‎های توسعه‎ای جاری در مناطق عملیاتی غرب کارون را مایه غرور و دلگرمی خواند و بر ضرورت تداوم حمایت این سازمان و دیگر دستگاه‎های مرتبط از این فعالیت‎ها تاکید کرد.

شنبه 30 تیر ماه 1397
اولین  قبلی  ...  236  237  238  239  240  241  242  243  244  245  ...  بعدی  آخرین