سهم‌مان را از بازار نفت می‌گیریم

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: ظرفیت‌های خوبی در صنعت نفت ایجاد شده است و ایران قادر خواهد بود سهم خود را از بازار نفت بگیرد.

دوشنبه 22 دی ماه 1399
ایجاد ظرفیت‌های تازه صادرات، انتقال و دریافت پول نفت در شرایط تحریم

وزیر نفت از ایجاد ظرفیت‌های تازه در بخش فروش و انتقال نفت، دریافت پول نفت و بخش پیمانکاری در دوران تحریم خبر داد و گفت: اگر شرکت‌های خارجی بیایند با آنها همکاری می‌کنیم، اما بر پایه جدید.

دوشنبه 22 دی ماه 1399
۲ هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت منتشر می‌شود

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به تأمین منابع مالی طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت از محل انتشار اوراق مشارکت، گفت: به این منظور ۳ هزار میلیارد تومان اوراق در سال ۹۷ منتشر شد و ۲ هزار میلیارد تومان اوراق نیز تا پایان دی‌ماه امسال منتشر می‌شود.

دوشنبه 22 دی ماه 1399
1.2 میلیارد دلار قراردادهای مرحله سوم طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت امضا شد

هشت قرارداد از قراردادهای طرح نگهداشت و افزایش توان تولید نفت به ارزش ۱.۲ میلیارد دلار میان شرکت ملی نفت ایران و شرکت‌های پیمانکار ایرانی امضا شد.

دوشنبه 22 دی ماه 1399
افزایش ۹۰ هزار بشکه‌ای تولید نفت با اجرای ۷ قرارداد نگهداشت تولید

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: اجرای ۷ قرارداد نگهداشت تولید نفت در مناطق نفتخیز جنوب که امروز به امضا رسید،‌ موجب می شود تولید نفت کشورمان به ۹۰ هزار بشکه در روز افزایش پیدا خواهد کرد.

دوشنبه 22 دی ماه 1399
سازمان گسترش‌ونوسازی به یاری دانش‌آموزان نیازمند می‌آید

جانشین وزیر آموزش و پررش در طرح هدایت (هر دانش‌آموز یک تبلت، هر تبلت یک کلاس درس و یک مدرسه) از یاری رسانی شرکت‌های زیرمجموعه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به دانش‌آموزان نیازمند تبلت و گوشی هوشمند خبر داد.

شنبه 20 دی ماه 1399
اولین  قبلی  ...  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  ...  بعدی  آخرین