گازرسانی به ۱۵ شهر و ۱۹۰۰ روستا در هفته دولت آغاز می‌شود

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز گفت: هم‌زمان با هفته دولت، بهره‌برداری و عملیات اجرایی گازرسانی به ۱۰ شهر و ۱۹۰۰ روستا در اقصی نقاط کشور با هزینه‌ای بیش از ۲۲۰۰ میلیارد تومان آغاز می‌شود.

دوشنبه 5 شهریور ماه 1397
حاتمی: الزامات سرمایه‌گذاری در توسعه میدان‌های نفت و گاز

نگاه اجمالی به نقش کلیدی بخش نفت و گاز در تأمین درآمدهای کشور و تأثیر قابل‌توجه آن به‌عنوان پیشران اقتصاد و امنیت اقتصادی، الزام به داشتن یک صنعت نفت پویا را به‌وضوح مشخص می‌کند.

دوشنبه 5 شهریور ماه 1397
مشکین فام: گذار موفق از آزمون بومی‌سازی در پارس جنوبی

امروز وجه تمایز راهبری و توسعه طرح‌های بزرگ صنعت نفت (نظیر پارس‌جنوبی) را باید در برنامه‌ریزی، مهندسی و مدیریت ایرانی دانست که در این عرصه زمینه جدیدی را رقم زده است.

یکشنبه 4 شهریور ماه 1397
افزایش 23 درصدی صادرات غیرنفتی پارس جنوبی در دولت دوازدهم

صادرات محصولات غیرنفتی پارس جنوبی در یک سال منتهی به هفته دولت (دوم شهریور 96 تا 97) با رشد 23 درصدی به هشت میلیارد و 320 میلیون دلار رسید.

شنبه 3 شهریور ماه 1397
عالی پور: تلاش مستمر برای تثبیت سرآمدی در تولید

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب: با گذشت ۱۱۰ سال از عمر صنعت نفت ایران، سرمایه‌ عظیم منابع زیرزمینی در گستره مناطق نفت‎خیز جنوب، همچنان مهم‌ترین مزیت اقتصادی است که موتور محرک و زمینه فعالیت‎های پایدار اقتصادی و تجاری کشور به شمار می‌آید.

شنبه 3 شهریور ماه 1397
بورد: توسعه تولید از میدان‌های دریایی؛ تجارب و چشم‌اندازها

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در یادداشتی نوشت: هنگامی که در حوزه نفت و گاز، سخن از موقعیت جغرافیایی ایران می‌شود، نخستین مقوله مهم فارغ از مبحث ترانزیت انرژی، وجود مرز مشترک آبی در برخی میدان‌های نفت و گاز ایران با کشورهای همسایه است که سبب شده توسعه میدان‌های دریایی به‌ویژه میدان‌های مشترک اهمیت بسیاری در برنامه‌ریزی‌های کلان صنعت نفت داشته باشد.

شنبه 3 شهریور ماه 1397
اولین  قبلی  ...  226  227  228  229  230  231  232  233  234  235  ...  بعدی  آخرین