رئیسی: گشایش‌های جدی در فروش نفت ایجاد شده است

رئیس‌جمهوری گفت: هر روز که از عمر دولت می‌گذرد به پیشرفت کشور امیدوارتر می‌شوم و یقین دارم که گشایش‌های جدی در مسائل مختلف از جمله مالی، فروش نفت و ... ایجاد شده است، به هیچ‌کس هم در دنیا باج ندادیم.

سه شنبه 2 آذر ماه 1400
نمایشگاه صنعت نفت و حفاری خوزستان بهمن‌ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود

نمایشگاه تخصصی صنعت نفت و حفاری خوزستان، با رویکرد بومی‌سازی تجهیزات و حمایت از ساخت داخل و صنایع بومی، از ۱۸ تا ۲۱ بهمن امسال در اهواز برگزار می‌شود.

سه شنبه 2 آذر ماه 1400
فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت صمت معرفی شد

طی مراسمی با حضور وزیر صمت، خداداد بیرانوند به عنوان فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت صمت معرفی شد.

دوشنبه 1 آذر ماه 1400
شرکت ملی نفت به‌دنبال موقعیت‌های برد-برد در بخش سرمایه‌گذاری است

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با تأکید بر ضرورت تسهیل زمینه‌های سرمایه‌گذاری در صنعت نفت، گفت: وقتی می‌گوییم باید قراردادها را بهبود ببخشیم و قدرت چانه‌زنی و جذابیت طرح‌ها را افزایش دهیم لزوماً به‌معنای تغییر ماهیتی در روش‌های گذشته نیست، بلکه به‌دنبال بهبود و ایجاد موقعیت‌های برد-برد در بخش سرمایه‌گذاری هستیم.

شنبه 29 آبان ماه 1400
ایدرو از طرح های توسعه ای ایزوایکو حمایت می کند

معاون وزیر و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در بازدید از مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران ( ایزوایکو ) ، گفت : ایدرو برای افزایش ظرفیت های ایزوایکو از طرح های توسعه این شرکت حمایت می کند.

سه شنبه 18 آبان ماه 1400
تاکید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران بر ضرورت شناسایی ظرفیت‌های اکتشافی احصانشده

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، بر تداوم فعالیت‌های اکتشافی در مناطق جنوبی، جنوب غرب و مرکزی ایران تاکید کرد و گفت: ظرفیت‌های اکتشافی احصانشده، چه در خشکی و چه در دریا وجود دارد و باید ضمن تلاش برای شناسایی ظرفیت‌ها، افزایش ضریب موفقیت اکتشاف را با بهره‌مندی از تجهیزات فناورانه در دستور کار قرار داد.

سه شنبه 18 آبان ماه 1400
اولین  قبلی  ...  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  ...  بعدی  آخرین