الزامات، فرصت‎ها و برنامه‎های اچ‌اس‌یی شرکت ملی نفت تشریح شد

شرکت ملی نفت ایران با در اختیار داشتن ذخایر عظیم هیدروکربوری، از جمله بزرگ‎ترین تولیدکنندگان نفت و گاز در دنیاست که مسئولیت اکتشاف، حفاری، تولید و ذخیره‎سازی نفت و گاز در تاسیسات خشکی و دریا را به عهده دارد. این طیف وسیع از فعالیت، افزون بر ایجاد منافع اقتصادی و رفاه اجتماعی، مخاطره‌هایی از قبیل حوادث، افزایش ظرفیت انتشار مواد آلاینده و تخریب محیط زیست را به همراه خواهد داشت.

جمعه 9 شهریور ماه 1397
شناسایی کشوری که دزد شرکت اکتشاف نفت آنجاست

وزیر نفت گفت: دزد شرکت اکتشاف نفت در خارج به سر می برد، البته مشخص شده به کدام کشور متواری شده است.

چهارشنبه 7 شهریور ماه 1397
وزارت نفت واردات 84 قلم کالای مشابه تولید داخل را ممنوع کرد

معاون امور مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت از تصمیم این وزارتخانه مبنی بر جلوگیری از واردات 84 قلم کالای مشابه تولید داخلی به منظور تقویت صنعت کشور و توسعه فناوری های مختلف خبر داد.

چهارشنبه 7 شهریور ماه 1397
اجرای ۱۶۴ پروژه پژوهشی در مناطق نفت‎خیز جنوب

۱۶۴ قرارداد پروژه تحقیقاتی از ابتدای تاسیس اداره پژوهش و فناوری شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب با هدف فعالیت‎های پژوهشی امضا و اجرا شده است.

چهارشنبه 7 شهریور ماه 1397
حمایت از تولید داخلی در صنعت گاز

تلاش برای مشارکت دادن دیگران در دستاوردها و استفاده از همه ظرفیت‌های موجود یک سازمان برای رسیدن به هدفی تعیین شده، موفقیت بزرگی است که کارکنان و دست‌درکاران شرکت ملی گاز ایران نمونه بارز آن هستند.

چهارشنبه 7 شهریور ماه 1397
فعالیت‎های همگن باید جایگزین عملکردهای جزیره‎ای شود

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت گفت: همه کارکنان به جای عملکرد‌های جزیره‌ای از فعالیت‌های همگن و یکپارچه استفاده کنند تا شانس بیشتری برای موفقیت‌های آینده حاصل شود.

چهارشنبه 7 شهریور ماه 1397
اولین  قبلی  ...  224  225  226  227  228  229  230  231  232  233  ...  بعدی  آخرین