بازنگری در عملکرد ایمنی شرکت ملی حفاری با پایش اثربخشی

مدیر بهداشت، ایمنی، محیط زیست، پدافند غیرعامل، مدیریت بحران و فوریت‎های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران گفت: نظام مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست این شرکت از طریق «پایش اثربخشی»، ارزیابی و بازنگری می‎شود.

یکشنبه 11 شهریور ماه 1397
ضررهای تأخیر در توسعه میدان‌های مشترک غرب کارون

بر اساس اهداف سند چشم‌انداز ۱۴۰۴ و سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، یکی از محورهای اصلی فعالیت وزارت نفت (و به تبع آن شرکت ملی نفت ایران) افزایش ذخایر راهبردی، حفظ و توسعه ظرفیت تولید نفت خام است.

یکشنبه 11 شهریور ماه 1397
تشریح عملکرد شرکت نفت و گاز کارون در یک سال گذشته

مدیر عامل شرکت بهره‎برداری نفت و گاز کارون عملکرد این شرکت در حوزه‎های تولید، ساخت داخل، حمایت از کالای ایرانی و عمل به مسئولیت‎های اجتماعی طی یکسال گذشته را تشریح کرد.

یکشنبه 11 شهریور ماه 1397
حمایت و همکاری اتریش برای پیشبرد توسعه روابط صنعتی و اقتصادی دو کشور

سفیر اتریش به همراه رایزن بازرگانی این کشور در دیدار با معاون وزیر و رییس هیئت عامل ایدرو بر ادامه حمایت و همکاری وین برای پیشبرد هر چه بیشتر پروژه ها و توسعه روابط صنعتی و اقتصادی دو کشور تاکید کرد .

یکشنبه 11 شهریور ماه 1397
پژوهشگاه صنعت نفت و صندوق حمایت از پژوهشگران تفاهم‎نامه امضا کردند

پژوهشگاه صنعت نفت و صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران با هدف افزایش توان علمی و فناوری پژوهشگران و توسعه همکاری‎های دوجانبه، تفاهم‎نامه امضا کردند.

شنبه 10 شهریور ماه 1397
برنامه‎های توسعه فناوری وزارت نفت در حوزه ساخت داخل

به‌منظور حمایت از سازندگان داخلی و اطمینان از توسعه فناوری بومی، وزارت نفت سلسله اقدام‌های منسجمی را با محوریت اداره کل نظام تامین و تجاری سازی فناوری اجرا کرده است.

جمعه 9 شهریور ماه 1397
اولین  قبلی  ...  223  224  225  226  227  228  229  230  231  232  ...  بعدی  آخرین