۲ واحد پتروشیمی و فاز یک نیروگاه مجتمع پتروشیمی دماوند به بهره‌برداری رسمی رسید

فاز سوم پتروشیمی پردیس، پتروشیمی مرجان و فاز یک نیروگاه مجتمع پتروشیمی دماوند هم‌اکنون با حضور دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری، بیژن زنگنه، وزیر نفت، سرتیپ امیر حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهوری، در عسلویه به بهره‌برداری رسمی رسید.

سه شنبه 13 شهریور ماه 1397
تهیه نقشه راه مدیریت کربن در دستورکار موسسه مطالعات بین‎المللی انرژی

رئیس موسسه مطالعات بین‎المللی انرژی گفت: با اجرای طرح فناوری بازیافت دی‎اکسیدکربن (CDR) می‎توان شاهد کاهش هدررفت دی‎اکسیدکربن در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی بود.

سه شنبه 13 شهریور ماه 1397
۶ رکن نحوه مدیریت بازیافت دی‎اکسیدکربن در صنعت نفت

کاهش انتشار کربن، سازگار شدن با پدیده تغییر اقلیم، مدیریت مباحث مالی، تدوین گزارش‎ها، انتقال فناوری و ظرفیت‎سازی و آموزش نیروی انسانی ۶ رکن نحوه مدیریت بازیافت دی‎اکسیدکربن در صنعت نفت کشور است که برای اجرای هر یک از موارد یاد شده باید زیرساخت‌های لازم را در وزارت نفت و زیرمجموعه‎های آن فراهم کرد.

سه شنبه 13 شهریور ماه 1397
افتتاح طرح‌های پتروشیمی نماد اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مراسم بهره‌برداری از ۲ واحد پتروشیمی و فاز یک نیروگاه مجتمع پتروشیمی دماوند، اجرای این طرح‌ها را نماد اجرای اقتصاد مقاومتی، جذب سرمایه‌ و افزایش صادرات و ارزآوری برای کشور عنوان کرد.

سه شنبه 13 شهریور ماه 1397
تولید اتان در ایران تا سال ۹۹ به ۱۷,۶ میلیون تن می‌رسد

وزیر نفت با اشاره به دو برابر شدن تولید اتان از سال ۹۲ تا ۹۶ گفت: براساس برآوردها، تولید اتان در صنعت پتروشیمی ایران در سال ۹۸ به ۱۲.۷۵ میلیون تن و در سال ۹۹ به ۱۷.۶ میلیون تن می‌رسد.

سه شنبه 13 شهریور ماه 1397
مشمولان قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در وزارت نفت ۱۵ نفر هستند

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت سخنان نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی مبنی بر حضور ۸ هزار نفر بازنشسته در وزارت نفت را تکذیب کرد.

دوشنبه 12 شهریور ماه 1397
اولین  قبلی  ...  221  222  223  224  225  226  227  228  229  230  ...  بعدی  آخرین