لزوم حمایت همه‎جانبه مسئولان از شرکت‎های دانش بنیان

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت گفت: خوشبختانه جوانان و به‌ویژه شرکت‎های دانش‎بنیان کشور توان علمی و فنی بالایی دارند که بهره‎مندی از این ظرفیت‎ها نیازمند حمایت همه‎جانبه مسئولان است.

پنجشنبه 5 مهر ماه 1397
شمارش معکوس برای افزایش ظرفیت تولید گاز در پارس جنوبی

معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران در بازدید از طرح‎های توسعه‎ای پارس جنوبی اعلام کرد که امسال ۳ میلیارد فوت مکعب به ظرفیت تولید روزانه گاز پارس جنوبی اضافه می‎شود.

چهارشنبه 4 مهر ماه 1397
علاقه‌مندی انگلیس برای همکاری با ایران در بخش انرژی

نخست‌وزیر انگلیس در دیدار با دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری گفت که کشورش از توسعه روابط و همکاری‌ها با ایران در بخش‌های مختلف از جمله اقتصادی و انرژی استقبال می‌کند.

چهارشنبه 4 مهر ماه 1397
بارگیری همزمان ۲ سکوی فاز ۱۳ پارس جنوبی

عملیات بارگیری عرشه اصلی ۱۳B و اقماری ۱۳D طرح توسعه فاز ۱۳ پارس جنوبی از یارد صنعتی صدرا در بوشهر به‌طور همزمان در حال انجام است.

چهارشنبه 4 مهر ماه 1397
زنگنه: امیدوارم تهدیدها، برخی همکاران اوپک را به اجرای دستورهای ترامپ ترغیب نکند ​

وزیر نفت، توئیت رئیس جمهوری ترامپ را بزرگ‌ترین توهین به دولت‌ها و ملت‌های دوست آمریکا در منطقه دانست و تاکید کرد: امیدوارم این تهدیدها، برخی همکاران اوپکی‌‌ مرا وحشت‌زده و به اجرای دستورهای رئیس جمهوری ترامپ ترغیب نکند.

یکشنبه 1 مهر ماه 1397
متراژ حفاری چاه‎های نفت و گاز به ۱۰۰ هزار متر رسید

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری در عملیات حفاری اعلام کرد که ناوگان حفاری این شرکت در نیمه نخست امسال بیش از ۱۰۰ هزار متر چاه‌های نفت و گاز حفاری کردند.

یکشنبه 1 مهر ماه 1397
اولین  قبلی  ...  213  214  215  216  217  218  219  220  221  222  ...  بعدی  آخرین