شرکت نفت مسیر توسعه را با سرعت ادامه می‎دهد/ تامین بدون مشکل منابع طرح‎های‎ نگهداشت و افزایش تولید

معاون امور توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران از تعیین تکلیف 34 طرح نگهداشت تولید تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: این طرح ها مصوب شورای اقتصاد است و از نظر تامین منابع ارزی و ریالی مشکلی وجود ندارد و مجموعه نفت تمام تلاش خود را خواهد کرد تا مسیر توسعه با سرعت ادامه داشته باشد.

چهارشنبه 11 مهر ماه 1397
پاسخ زنگنه به ترامپ:برای کاهش قیمت نفت تحریم ایران رافراموش کنید

وزیر نفت گفت: ترامپ در سازمان ملل عنوان کرد که اوپک مسئول افزایش قیمت نفت است و قیمت ها را بالا برده و باید تولید را افزایش دهد، در حالی که اوپک مسئول افزایش قیمت نفت نیست و خود او مسئول این وضعیت است و برای کاهش قیمت ها باید تحریم ایران رافراموش کند.

چهارشنبه 11 مهر ماه 1397
انجام بیش از 3 هزار مورد خدمات جانبی حفاری در نیمه نخست امسال

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در امور فنی مهندسی از ارایه 3566 مورد خدمات جانبی صنعت حفاری به دستگاه های حفاری و چاه های نفت و گاز در مناطق نفتخیز خشکی و دریایی کشور در نیمه نخست سال جاری خبر داد.

سه شنبه 10 مهر ماه 1397
روزهای پرکار پارس جنوبی در ۳ ماه آینده

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور توسعه و مهندسی با تاکید بر این که روزهای پرکاری در انتظار پارس جنوبی است، گفت: در چند ماه گذشته فعالیت‌های بسیار عمده‌ای در منطقه عسلویه اجرا شده است.

یکشنبه 8 مهر ماه 1397
ضرورت تقویت سامانه‎های نظارتی برای پیشگیری از حوادث

وزیر نفت در پیامی ضمن تبریک روز ملی آتش‎نشانی و ایمنی گفت: تقویت سامانه‎های نظارتی برای پیشگیری از حوادث ضروری است و این مهم جز با اشاعه انضباط صنعتی در همه واحدهای سازمانی محقق نمی‎شود.

شنبه 7 مهر ماه 1397
اهمیت حفاری، ضرورت توجه به فرهنگ اچ اس یی را آشکار می‌‎سازد

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: اهمیت حفاری در صنعت نفت به‎گونه‌ای است که ضرورت توجه بیشتر به فرهنگ ایمنی، بهداشت و محیط زیست( اچ اس یی) را آشکار می‎‎سازد.

شنبه 7 مهر ماه 1397
اولین  قبلی  ...  211  212  213  214  215  216  217  218  219  220  ...  بعدی  آخرین