تشکیل کارگروه استقرار چرخه بهره وری در دستگاه های اجرایی و بنگاه های بخش صنعت

در جلسه ای با حضور مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و علی اکبر اولیاء رئیس سازمان ملی بهره وری، طرفین بر همکاری های هم افزا بویژه در خصوص ایجاد و مدیریت چرخه بهره وری در کشور با تاکید بر بخش های صنعت ، معدن و تجارت تاکید کردند.

پنجشنبه 26 مهر ماه 1397
تولید نفت میدان‎های سیوند و اسفند 16 هزار بشکه در روز افزایش می‎یابد

امضای قرارداد خدمات نگهداشت و افزایش توان تولید میدان های نفتی اسفند، سیوند و دنا‌ علاوه بر اینکه نخستین قرارداد اجرایی شده از طرح های 34 گانه شرکت ملی نفت ایران در راستای نگهداشت و افزایش تولید از میادین نفتی است، امکان افزایش توان تولید نفت این میدان ها به میزان روزانه 16 هزار بشکه در روز را فراهم می سازد.

پنجشنبه 26 مهر ماه 1397
تولید بنزین پالایشگاه ستاره خلیج فارس به روزانه ۴۰ میلیون لیتر می‌رسد

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: تولید بنزین پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس با اتمام فاز سوم تا پایان امسال به روزانه ۴۰ میلیون لیتر می‌رسد.

دوشنبه 23 مهر ماه 1397
فاز نخست پالایشگاه ۱۳ و ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی آماده دریافت گاز از بخش دریاست

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: فاز نخست پالایشگاه طرح‌های درحال توسعه ۱۳ و ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی برای دریافت گاز از بخش دریا آماده است.

شنبه 21 مهر ماه 1397
معرفی ۷ طرح فناوری نو در دومین رویداد استارت‌آپ دمو صنعت گاز

دومین رویداد استارت‌آپ دمو صنعت گاز که هفته آینده برگزار می‌شود، فرصتی است برای معرفی هفت طرح جدید که از میان ۲۳ طرح ارسالی به دبیرخانه این رویداد، انتخاب شده‌اند.

شنبه 21 مهر ماه 1397
عادت به تامین نیاز از بازارهای خارجی را تغییر می‌دهیم

معاون توسعه فناوری پارک علم و فناوری گفت: تامین نیاز متقاضیان ایرانی از بازارهای خارجی به یک عادت تبدیل شده است که تشکیل فن‌بازارهای تخصصی این عادت را به سوی حمایت از کالای ایرانی تغییر می‌دهد.

شنبه 21 مهر ماه 1397
اولین  قبلی  ...  207  208  209  210  211  212  213  214  215  216  ...  بعدی  آخرین