نمایشگاه نفت امسال بی‌تأثیری تحریم‌ها را نشان داد

معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: نمایشگاه نفت امسال نماد واقعی ما می‌توانیم است و به معنای واقعی کلمه، بی‌اثر بدون تحریم‌ها را نشان داد، زیرا بزرگ‌ترین پروژه‌های نفتی را در دوران تحریم اجرا کردیم.

یکشنبه 5 بهمن ماه 1399
به‌کارگیری ۱۵ دکل حفاری در پروژه‌های میدان‌محور

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از به‌کارگیری ۱۵ دستگاه حفاری در پروژه‌های میدان‌محور طرح نگهداشت و افزایش تولید در گستره عملیاتی شرکت‌های نفت مناطق مرکزی و شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب خبر داد.

یکشنبه 5 بهمن ماه 1399
می‌توان به طرح توسعه آذر نمره قبولی داد

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت با اشاره به پایان فاز نخست توسعه میدان آذر گفت: در فرایند توسعه این میدان مشترک با وجود تمام سختی‌ها و پیچیدگی‌های مخزنی، راهبرد و کنترل خوبی حاکم بوده است و می‌توان به این طرح نمره قبولی داد.

یکشنبه 5 بهمن ماه 1399
طرح توسعه چنگوله در دستور کار بررسی شورای اقتصاد است

مدیرعامل اویک با اشاره به مذاکرات بین گروه اویک و شرکت ملی نفت ایران برای توسعه میدان نفتی چنگوله، گفت: طرح توسعه میدان چنگوله در دستور کار بررسی شورای اقتصاد قرار دارد. مدیرعامل اویک با اشاره به مذاکرات بین گروه اویک و شرکت ملی نفت ایران برای توسعه میدان نفتی چنگوله، گفت: طرح توسعه میدان چنگوله در دستور کار بررسی شورای اقتصاد قرار دارد.

یکشنبه 5 بهمن ماه 1399
امضای قرارداد ۲۰ میلیون یورویی پیمانکاران داخلی با لوله‌گستر اسفراین

قرارداد ساخت لوله‌های جداری و جریانی میان پیمانکاران پروژه‌های مرحله دوم طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت و شرکت لوله‌گستر اسفراین به ارزش بیش از ۲۰ میلیون یورور امضا شد.

یکشنبه 5 بهمن ماه 1399
زنگنه: توانایی ساخت ۸۰ درصد تجهیزات صنعت نفت را داریم

وزیر نفت مهم‌ترین اقدام‌های انجام‌شده برای توسعه ساخت داخل در صنعت نفت را تشریح کرد و گفت: هم‌اکنون قادر به ساخت و تأمین دست‌کم ۸۰ درصد تجهیزات ثابت صنعت نفت در داخل کشور هستیم.

شنبه 4 بهمن ماه 1399
اولین  قبلی  ...  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  ...  بعدی  آخرین