راه‌اندازی انستیتوها زمینه‌ بومی‌سازی تجهیزات را فراهم می‌کند

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: راه‌اندازی مراکز و انستیتوهایی که زمینه بومی‌سازی تجهیزات را با هدف استفاده از اندیشه و ایده‌های نو برای دستیابی به محصول جدید فراهم می‌کنند، از اولویت‌های صنعت گاز کشور است.

سه شنبه 8 مهر ماه 1399
مشوق های قانونی بیشتر برای توسعه ساخت داخل ضروری است

معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو در دیدار سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بر ضرورت پشتیبانی مستمر نهاد قانونگذاری از سرمایه‌گذاری های مولد و تنوع بخشی بیشتر به مشوق های قانونی سرمایه گذاری برای توسعه ساخت داخل با مشارکت سازمان های توسعه ای تاکید کرد

سه شنبه 8 مهر ماه 1399
علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت شد

علیرضا رزم حسینی با کسب ۱۷۵رای موافق توانست از مجلس یازدهم رای اعتماد بگیرد و به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت انتخاب شود.

سه شنبه 8 مهر ماه 1399
استمرار تولید ایمن و پایدار در شرکت ملی نفت ایران

مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پیامی به مناسبت روز ملی آتش‌نشانی و ایمنی، بر استمرار تولید ایمن و پایدار با رعایت الزام‌های نظام مدیریت اچ‌اس‌یی در نفت تأکید کرد.

دوشنبه 7 مهر ماه 1399
حفر ۶۴ حلقه چاه‌ نفت و گاز در ۶ ماه نخست امسال

۶۴ حلقه چاه نفت و گاز با تلاش متخصصان شرکت ملی حفاری ایران در ۶ ماه نخست امسال در مناطق نفت‌خیز خشکی و دریایی کشور حفر شد.

یکشنبه 6 مهر ماه 1399
هزینه‌کرد قراردادهای پژوهشی ازدیاد برداشت چندروزه جبران می‌شود

توسعه فناورانه میدان‌های هیدروکربوری به‌واسطه ۱۳ قراردادی که به‌تازگی میان شرکت ملی نفت ایران و دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی امضا شد وارد مرحله جدیدی شده و حالا با احتساب ۹ قراردادی که پیش از این امضا شده بود، زمینه انجام مطالعات ازدیاد برداشت حدود ۵۰ درصد از ذخایر نفت و گاز کشور و همین‌طور زمینه مشارکت ۱۳ دانشگاه و مرکز تحقیقاتی در این فرآیند فراهم شده است.

یکشنبه 6 مهر ماه 1399
اولین  قبلی  ...  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  ...  بعدی  آخرین